chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa generacja farb od Fast

Nowa generacja farb od Fast

22.10.2019
Bezzapachowe farby ARCHITECT bazują na zupełnie nowych recepturach.

Chemia budowlana - Fot. Fast
Fot. Fast

Stworzone zostały w trosce o zdrowie i środowisko naturalne, ze składników niezawierających lotnych związków organicznych (LZO), w związku z czym pomieszczenia, w których je zastosowano są bezpieczne dla dzieci i osób skłonnych do alergii. Ta innowacyjna linia wyróżnia się najwyższą klasą krycia oraz doskonałą odpornością na mycie i szorowanie. Dzięki swym unikatowym właściwościom, nowe farby doskonale rozprowadzają się po powierzchni, a ich aplikacja to czysta przyjemność.

Formuła HD COLOURS to zastosowanie najwyższej jakości surowców, takich jak biel tytanowa czy śnieżnobiałe wypełniacze i doskonałe pigmenty, które pozwalają na uzyskanie nieograniczonej liczby zjawiskowych kolorów niezwykle trwałych w czasie.
REKLAMA:


ANY COLOUR YOU WISH jest deklaracją, że jest w stanie przygotować kolor z dowolnego, dostępnego na rynku wzornika.

Autor: Fast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Fast
Nowości z firmy Fast
Czytelnia firmy Fast
Poradnik firmy Fast
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt