chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tikkurila Academy - warsztaty dla wykonawców

Tikkurila Academy - warsztaty dla wykonawców

16.10.2019
Marka Tikkurila zaprasza ekipy i firmy wykonawcze na bezpłatne warsztaty z cyklu Tikkurila Academy. Celem spotkań jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat technik malarskich, metod aplikacji, a także zaprezentowanie możliwości, jakie dają produkty Tikkurila. Bezpłatne szkolenia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów marki organizowane są w całej Polsce.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Umiejętności nabyte na szkoleniach pozwolą uczestnikom sprawniej realizować prace remontowe i ułatwią wykonywanie poszczególnych czynności związanych z malowaniem. Podczas warsztatów testowane będą poszczególne produkty marki Tikkurila, przeznaczone do malowania różnych powierzchni, m.in. ścian, sufitów czy elementów zewnętrznych. Każda osoba biorąca udział w szkoleniu otrzyma również profesjonalne materiały inspiracyjne, karty kolorystyczne oraz przewodnik po produktach Tikkurila, a także specjalny pakiet upominkowy.

Szkolenia z cyklu Tikkurila Academy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów marki, posiadających bardzo duże doświadczenie praktyczne oraz najnowszą wiedzę dotyczącą technik malowania. Spotkania będą odbywać się w całej Polsce do połowy grudnia br. Harmonogram warsztatów na najbliższe tygodnie dostępny jest na stronie organizatora. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy zapisać się na nie przez telefon podany na stronie lub wysyłając wiadomość na adres e-mail przypisany do danego szkolenia. Liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona.
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt