chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Atlas wyróżniony tytułem „Pracodawca Jutra” 2019

Atlas wyróżniony tytułem „Pracodawca Jutra” 2019

11.10.2019
Atlas, lider rynku chemii budowlanej, został wyróżniony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w plebiscycie „Pracodawca Jutra” 2019. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, PARP docenił wieloletni program edukacyjny firmy Atlas obejmujący współpracę ze szkołami kształcącymi przyszłych fachowców. Tegoroczna, piąta edycja konkursu odbyła się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministra Edukacji Naukowej.

Chemia budowlana - Atlas wyróżniony tytułem „Pracodawca Jutra” 2019
W prestiżowym konkursie „Pracodawca Jutra” Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości  przyznała nagrody firmom, które w wyróżniający się sposób wspierają rozwój kompetencji swoich pracowników oraz z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Atlas prowadzi działania edukacyjne od początku swojej działalności, są to głównie szkolenia dla wykonawców, kadry inżynierskiej, projektantów i architektów, sprzedawców oraz uczniów i nauczycieli szkół o profilu budowlanym. Od 2015 roku działania zostały ujęte w ramy programu, który z sukcesem jest realizowany przez Dział Szkoleń i Szkoleniowców – Doradców Technicznych firmy, którzy są najlepszymi specjalistami w branży budowlanej oraz doświadczonymi trenerami-praktykami.
REKLAMA:


Projekt ma charakter kompleksowy i obejmuje niezbędną wiedzę teoretyczną z naciskiem na szkolenia praktyczne.

Firma współpracuje obecnie z 30 szkołami w całym kraju, które kształcą ponad 6000 uczniów zdobywających zawód w obszarach pokrewnych z działalnością firmy. W obecnym czasie postęp technologiczny jest kreowany głównie przez przedsiębiorców a nie przez edukację. Programy edukacyjne nie nadążają nad rozwojem technologii, dlatego taka współpraca jest jedyną szansą dla szkół aby były one na bieżąco z postępem technologicznym. Aby młodzież kształcąca się na fachowców branży budowlanej miała możliwość sprawiedliwego skorzystania z oferty Atlasa, firma dąży do tego, by liczba szkół była proporcjonalna w każdym województwie – mówi Monika Wołkanin, Lider projektu z Działu Szkoleń ATLAS.

Skala działań


Odpowiedzialność i chęć podnoszenia kwalifikacji zarówno własnych, jak i partnerów oraz klientów, wpisane są w strategię działania Grupy Atlas. Przez cztery lata trwania programu zostało przeprowadzonych ponad 350 szkoleń dla młodzieży i nauczycieli, które objęły ponad 11 000 uczniów. W tym czasie Atlas przekazał szkołom produkty niezbędne do praktycznej nauki zawodu o wartości ponad 500 000 złotych. Liczby te systematycznie rosną, a grono uczniów i szkół zainteresowanych współpracą stale się powiększa.
Przeczytaj również: Nagrody dla Atlasa

W trosce o przyszłe pokolenia


Wiedza teoretyczna na najwyższym poziomie, praktyczna nauka zawodu oraz możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań w zakresie chemii budowlanej to niewątpliwie najważniejsze elementy współpracy ze szkołami. Wierzymy, że dzięki takiemu wsparciu przyszli fachowcy, będą w przyszłości stosować produkty i nowinki techniczne zgodnie ze sztuką budowlaną i ku zadowoleniu swoich klientów – dodaje Piotr Grzelak, członek Zarządu Atlas.

Teoria i praktyka


Dążąc do kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych przyszłych fachowców, firma dostarcza wiedzę o najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz produkty do praktycznej nauki zawodu. Poprzez bezpłatne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, dzieli się także z przyszłymi budowlańcami swoim wieloletnim doświadczeniem. W ramach współpracy Atlas dba także o niezbędne wyposażenie pracowni w narzędzia, dostarcza filmy instruktażowe i foldery. Zestaw lektur obowiązkowych rozszerza „Atlas fachowca“ – branżowy autorski magazyn Atlasa, dostarczany szkołom w nakładzie odpowiednim dla liczby uczniów i nauczycieli.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt