chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Eko malowanie czyli „Warsztaty małego i dużego EKO artysty” z Tikkurila

Eko malowanie czyli „Warsztaty małego i dużego EKO artysty” z Tikkurila

03.10.2019
W miniony weekend Galerię Raj w Dębicy odwiedziły tłumy małych i większych EKO artystów. A wszystko za sprawą kolejnej edycji warsztatów Tikkurila, które firma organizuje już od 6 lat.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Warsztaty Tikkurila to cykliczny projekt, którego zadaniem jest zachęcanie całych rodzin – dzieci, rodziców i dziadków - do kreatywnej pracy poprzez zabawę i pokazanie, że wspólne majsterkowanie, projektowanie, malowanie itp. mogą być doskonałym sposobem na aktywne rodzinne spędzanie czasu. W ramach dotychczasowych edycji uczestnicy m.in. budowali karmniki dla ptaków, skręcali drewniane skrzyneczki na biżuterię lub inne skarby, projektowali koszulki, przygotowywali własne puzzle, ramki na zdjęcia, dekoracje świąteczne czy hasła motywacyjne na ścianę.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Podczas minionej edycji, która odbyła się pod nazwą „Warsztaty małego i dużego EKO artysty”, Tikkurila zaprosiła dzieci i dorosłych do wspólnego przygotowywania eko toreb wielokrotnego użytku. Uczestnicy warsztatów własnoręcznie projektowali i malowali bawełniane siatki i plecaki w różnych rozmiarach i fasonach, by zastąpić nimi używane na co dzień torby foliowe. „Dzisiejsze warsztaty łączą w sobie dwa najważniejsze dla nas obszary, pierwszy to design, projektowanie, malowanie, czyli to, co bezpośrednio wynika z profilu działalności Tikkurila, drugi to kwestie eko i naszej odpowiedzialności za środowisko naturalne. Zrównoważony rozwój jest wpisany w strategię Tikkurila i jest uwzględniany w każdym obszarze funkcjonowania firmy. Jeżeli poprzez inne dodatkowe działania możemy dołożyć swoją cegiełkę do budowania świadomości i odpowiedzialności ekologicznej, to chcemy to robić. I te warsztaty dają ku temu doskonałą okazją” – mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communications and PR Manager, Tikkurila Polska SA.

REKLAMA:

„Torby wielokrotnego użytku są przyjazne dla środowiska, mają uniwersalne zastosowanie – taką torbę możemy wziąć na spacer, do sklepu, do szkoły czy na trening, są łatwe do utrzymania w czystości - możemy je wyprać, odświeżyć, mogą też być fajnym oryginalnym dodatkiem do stylizacji, o niepowtarzalnym designie, który pozwoli nam się wyróżnić i podkreślić indywidualność, zwłaszcza w przypadku takiej torby pomalowanej własnoręcznie” – dodaje Magdalena Olszewska.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt