chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » AkzoNobel ponownie nagrodzony tytułem Solidnego Pracodawcy Roku

AkzoNobel ponownie nagrodzony tytułem Solidnego Pracodawcy Roku

30.09.2019
AkzoNobel po raz kolejny otrzymał tytuł Solidnego Pracodawcy Roku, tym samym potwierdzając swoją silną pozycję na polskim rynku. W uzasadnieniu decyzji jury zaakcentowało wzrost zatrudnienia w firmie, jej proekologiczne działania oraz dbanie o rozwój pracownika, również poprzez wspieranie wewnętrznych talentów.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel
Solidny Pracodawca Roku to jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów w dziedzinie zarządzania personelem. Nagrodę w konkursie otrzymują leaderzy w dziedzinie HR, którzy wdrażają najciekawsze rozwiązania z tego zakresu oraz dzielą się swoimi doświadczeniami w mediach. Kapituła, przyznając w tym roku firmie tytuł Solidnego Pracodawcy, doceniła wzrost zatrudnienia związany z tworzeniem Centrum Usług Biznesowych AkzoNobel w Warszawie oraz proekologiczne działania przedsiębiorstwa. Dostrzegła też wspieranie wewnętrznych talentów i dbanie o rozwój zawodowy pracowników, m.in. poprzez prowadzenie rekrutacji wewnętrznej.

AkzoNobel jest światowym ekspertem w produkcji farb i lakierów, wyznaczającym standardy w ochronie powierzchni oraz kreującym trendy kolorystyczne. W Polsce działa już od ponad 20 lat. Jego produkty docierają do szerokiego grona odbiorców – pokrywają nie tylko ściany w domach tysięcy Polaków, ale również lodówki czy samoloty, którymi latają na wakacje. Za ten sukces odpowiada ponad 800 pracowników produkcji, sprzedaży, obsługi klienta oraz innych działów.
REKLAMA:


W ramach programu odpowiedzialności społecznej w ciągu ostatnich 10 lat AkzoNobel zaangażował w Polsce ponad 15 tysięcy wolontariuszy, realizując ponad 140 projektów (m.in. budując zewnętrzne siłownie i place zabaw, przeprowadzając remonty, czy malując murale). Jest również aktywnym członkiem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, pozarządowej organizacji, będącej inicjatorem i partnerem przedsięwzięć kluczowych dla polskiego CSR.

Firma posiada kilka lokalizacji w Polsce. Największą jest innowacyjny zakład produkcyjny farb dekoracyjnych, który mieści się w Pilawie (pow. garwoliński) i zaopatruje w farby i lakiery Polskę oraz kilkadziesiąt innych krajów w Europie i na świecie. Główne biuro mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowym The Park na warszawskim Okęciu. AkzoNobel ma też oddziały w Krakowie, Gdańsku, Włocławku i Kostrzynie. Niezależnie od miejsca, dba o to, aby stworzyć pracownikom przyjazne, nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne środowisko pracy, zgodnie z globalną zasadą producenta: „TakeCare”. Producent prowadzi także badania opinii zaangażowania wśród pracowników, dzięki czemu wie, jak zatrudnione osoby czują się w AkzoNobel oraz na jakie obszary zwrócić szczególną uwagę.

Nieodłączną częścią wszystkich działań podejmowanych przez przedsiębiorstwo jest idea zrównoważonego rozwoju. AkzoNobel jest jednym z liderów w grupie firm z branży chemicznej w corocznym rankingu Dow Jones Sustainability Index, oceniającym działania największych korporacji na świecie.
Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt