chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » CEMEX w rankingu Najbardziej Cenionych Firm magazynu Forbes

CEMEX w rankingu Najbardziej Cenionych Firm magazynu Forbes

30.09.2019
Magazyn Forbes ogłosił ranking Najbardziej Cenionych Firm na świecie w 2019 roku. CEMEX znalazł się w najlepszej piętnastce firm z całego świata.

CEMEX to jedyna firma z branży materiałów budowlanych, która znalazła się w rankingu Forbesa. CEMEX jest piętnastą najbardziej cenioną firmą oraz jedną z 250 najlepszych firm, wybranych spośród 2.000 największych spółek publicznych z 50 różnych krajów.

Magazyn Forbes opracował ranking 250 Najbardziej Cenionych Firm we współpracy ze Statista. Ranking został stworzony w oparciu o wyniki firm w obszarach wiarygodności, działań społecznych, jakości produktów i usług oraz tego, jak firmy radzą sobie jako pracodawcy.
Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt