chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Jakość potwierdzona tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

Jakość potwierdzona tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

30.09.2019
Austrotherm wyróżniony w kategorii „Najwyższa Jakość” w ramach konkursu organizowanego przez Business Centre Club. 25 września w czasie uroczystego wręczenia dyplomów spółkę reprezentowała Pani Prezes Anna Śpiewak.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Tytuł przyznawany jest firmom, które wyróżniają się na arenie międzynarodowej jako wiarygodny partner oferujący doskonałe produkty, jak i wysoką jakość obsługi klienta i standardów finansowych. Należy zaznaczyć, że najwyższe standardy w działalności biznesowej obejmują nie tylko jakość produktów, ale również kulturę pracy, bezpieczeństwo, logistykę, relacje z klientami.

Przedsiębiorcy, którzy w sposób kompletny kierują się w swojej działalności takimi kryteriami, przyczyniają się również do budowania pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki i pracowników na arenie międzynarodowej.
REKLAMA:


Austrotherm został doceniony za stosowanie dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki i kultury.
Chemia budowlana - Laureaci konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, fot. Jacek Marczuk, materiały prasowe bcc.org.pl
Laureaci konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, fot. Jacek Marczuk, materiały prasowe bcc.org.pl

Honorowy patronat nad konkursem Ambasador Polskiej Gospodarki objął Luca Jahier - Przewodniczący Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt