chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » AkzoNobel partnerem SOS Wioski Dziecięce w Polsce

AkzoNobel partnerem SOS Wioski Dziecięce w Polsce

30.09.2019
Farby mogą mieć moc odmieniania świata i to nie tylko poprzez zmianę koloru otoczenia na bardziej przyjazny. Siłę ich pozytywnego oddziaływania zna AkzoNobel, producent m.in. marki Dulux, który w ramach globalnego programu Let’s Colour od 3 lat jest partnerem SOS Children’s Villages. Od tego roku firma współpracuje także ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Polska jest kolejnym krajem, w którym AkzoNobel udowadnia, że farba to coś więcej niż kolor na ścianach naszych domów. W ramach partnerstwa z polskim Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce zorganizuje warsztaty edukacyjne podopiecznych organizacji. Planuje też renowację wybranych placówek, zaczynając od Lublina.

Z myślą o podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięceprowadzimy m.in. szkolenia z technik malarskich, technik sprzedaży, lakiernictwa samochodowego czy obsługi komputera. Młodzi ludzie i ich opiekunowie zdobywają w ten sposób praktyczne umiejętności i doświadczenie, które zwiększa ich szanse na znalezienie zatrudnienia – mówi Katarzyna Kowalczyk, Kierownik ds. Komunikacji AkzoNobel.
Przeczytaj również: Sztuka w oprawie farb AkzoNobel
REKLAMA:


Wolontariusze z lokalnego oddziału firmy zadbali o renowację placówki wsparcia dziennego „Jutrzenka” w Lublinie, w której SOS Wioski Dziecięce otacza opieką dzieci i młodzież w ramach Programu SOS Rodzinie. W akcję remontu pomieszczenia kuchennego oraz malowania murali wokół świetlicy zaangażowali się również rodzice podopiecznych.

Wspólne gotowanie łączy, pozwala się dzieciom otworzyć, a dorosłym poznać ich problemy. Wyremontowana kuchnia stanie się teraz miejscem, w którym będziemy mogli razem przygotowywać i spożywać posiłki, a nasi podopieczni uczestniczyć w zajęciach z gotowania – opowiada Sławomir Podlecki, Kierownik Placówki Wsparcia Dziennego „Jutrzenka” w Lublinie. ­– Dzięki kolorom przestrzeń jest też bardziej przytulna i przyjazna, dzięki czemu naszym podopiecznym przyjemniej będzie odrabiać w niej lekcje – dodaje.

Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt