chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka towarzyszy w bezpiecznej drodze do szkoły

Śnieżka towarzyszy w bezpiecznej drodze do szkoły

16.09.2019
Już po raz ósmy na Stadionie Miejskim przy ul. Akademickiej w Dębicy odbyła się akcja „Bezpieczna droga do szkoły”. Śnieżka, podobnie jak w poprzednich latach, ufundowała dla dzieci kolorowe plecaki oraz zaaranżowała przestrzeń do zabawy i edukacji.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Wrzesień to czas powrotów do szkoły po wakacyjnej przerwie. Dla najmłodszych, którzy jej progi przekroczą po raz pierwszy, Miasto Dębica regularnie organizuje akcję „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem projektu jest popularyzacja wśród dzieci zasad bezpiecznego zachowania na drodze. W wydarzenie angażują się przedstawiciele policji, straży pożarnej, straży miejskiej oraz wojsk obrony terytorialnej, a także lokalne firmy. Także w tym roku stadion sportowy w Dębicy zamienił się w miejsce edukacyjnych zmagań z przepisami drogowymi.

Po raz kolejny w inicjatywę włączyła się Śnieżka, która ufundowała dla 510 pierwszoklasistów kolorowe plecaki. – „Bezpieczna droga do szkoły” to potrzebna akcja, którą mamy przyjemność ponownie wspierać. Oprócz plecaków, przygotowaliśmy dla najmłodszych strefę, w której mogą zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa poprzez zabawę. – mówi Dominika Kurzawa, Specjalista ds. Komunikacji FFiL Śnieżka SA.
Przeczytaj również: Kino Letnie po raz czwarty
REKLAMA:


Na przybyłych czekały specjalne tablice pokryte farbą tablicowo-magnetyczną Magnat, które szybko stały się polem dla dziecięcej kreatywności. Pierwszoroczniacy mogli namalować na nich znaki drogowe, a miłośnicy łamigłówek idealnie odnaleźli się w układaniu magnetycznych puzzli, które przy ich pomocy zamieniły się w znaki informacyjne oraz ostrzegawcze.
„Bezpieczna droga do szkoły” jest organizowana od 2012 roku. Od początku realizacji akcji szkolne wyposażenie otrzymało już ponad 4000 dzieci.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt