chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Firma Atlas sponsorem VI Rubinstein Piano Festiwal

Firma Atlas sponsorem VI Rubinstein Piano Festiwal

13.09.2019
Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Artura Rubinsteina to wydarzenie, które od 2008 roku obecne jest w kalendarzach ważnych, odbywających się cykliczne w Łodzi imprez. Już po raz czwarty w gronie sponsorów znalazła się firma Atlas, dla której wsparcie i promocja szeroko pojętej kultury i sztuki, szczególnie w ujęciu lokalnym, są równie ważne, jak codzienna działalność biznesowa.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Artur Rubinstein, urodzony w Łodzi polski pianista pochodzenia żydowskiego, to postać szczególnie ważna dla miasta i regionu. Nazywany „królem fortepianu”, jako artysta i wirtuoz, wzbudzał zachwyt swoimi aranżacjami muzyki Chopina, Brahmsa, Schuberta czy Szymanowskiego. W swojej międzynarodowej, 80-letniej karierze wystąpił przed szeroką publicznością na całym świecie ponad 6000 razy.

Dzięki odbywającemu się co dwa lata Festiwalowi Muzycznemu im. Artura Rubinsteina, którego sponsorem od 2013 roku jest firma Atlas, wydarzenie zyskuje dodatkowy, ponadczasowy wymiar. Za sprawą światowej sławy uczestników pozwala w wyjątkowy sposób dotknąć tego, z czego słynął Maestro Rubinstein – fantazji, poetyckości oraz umiłowania muzyki i życia.
Przeczytaj również: ATLAS kibicuje młodym pływakom
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Swoją obecność podczas tegorocznego wydarzenia potwierdzili m.in. Paweł Wakarecy – laureat Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie w 2010 roku, Szymon Nehring –zwycięzca Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. A. Rubinsteina w Tel Awiwie a jednocześnie laureat Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w 2015 roku, czy Sergei Tarasov – kolejny laureat mistrzowskiego konkursu pianistycznego im. A. Rubinsteina w Tel Awiwie.

- Atlas, od początku swojej działalności, aktywnie angażuje się w wydarzenia, których celem jest służenie społeczeństwu. Korzenie naszego przedsiębiorstwa są łódzkie, zatem szczególnie istotne są dla nas te wydarzenia, które podkreślają, jak ważną rolę pełniła i pełni dziś Łódź oraz pochodzący z niej artyści. Stąd też nasze sponsorskie zaangażowanie, już po raz czwarty, w Festiwal Muzyczny im. Artura Rubinsteina – powiedział Jacek Michalak, wiceprezes zarządu ds. rozwoju Atlas.

VI Rubinstein Piano Festiwal odbędzie się w dniach 14-19 października w Łodzi.
REKLAMA:


Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt