chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kreatywni kinomani nagrodzeni przez Śnieżkę

Kreatywni kinomani nagrodzeni przez Śnieżkę

03.09.2019
W lipcu i sierpniu mieszkańcy Dębicy i okolic mogli oglądać najlepsze filmowe produkcje na świeżym powietrzu w ramach Kina letniego, a Śnieżka ufundowała po raz kolejny nagrody dla najbardziej kreatywnych koneserów kina.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

W wakacyjne, piątkowe wieczory z muszli koncertowej przy ul. Brzegowej w Dębicy dobiegały dźwięki najlepszych dzieł sztuki filmowej. Pogoda tradycyjnie dopisała, więc Kino letnie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy przy wsparciu Śnieżki cieszyło się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Tegoroczni entuzjaści filmowych wrażeń w lipcu mogli obejrzeć kultowe komedie Stanisława Barei, takie jak „Poszukiwany, poszukiwana” czy „Brunet wieczorową porą”. Sierpień zaś obfitował w filmy nagrodzone Oscarami, m.in. „La La Land” oraz „Przełęcz ocalonych”.
REKLAMA:

Na przybyłych czekały nie tylko polskie i zagraniczne produkcje, ale również, podobnie jak w ubiegłych latach, konkurs „Kino latem malowane” organizowany przez Śnieżkę. Zasady konkursu były proste – na otrzymany podczas seansu kupon z pytaniem należało nanieść jak najbardziej kreatywną odpowiedź. Sześciu laureatów otrzymało farby na wakacyjny remont, a pozostałe wyróżnione osoby mogły cieszyć się firmowymi gadżetami.

Śnieżka jest partnerem dębickiego „Kina Letniego” od 2016 roku.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt