chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Dulux wyróżniony w rankingu Budowlana Marka Roku 2019

Dulux wyróżniony w rankingu Budowlana Marka Roku 2019

30.08.2019
Nieprzerwanie od 5 lat Dulux, marka należąca do AkzoNobel, jest doceniona przez profesjonalistów. Na podstawie ich rekomendacji, także w tegorocznej edycji, znalazła się w rankingu Budowlana Marka Roku, otrzymując wyróżnienie w kategorii Farba dekoracyjna wewnętrzna.

Chemia budowlana - Fot. Dulux
Fot. Dulux
Profesjonalni malarze chętnie sięgają po produkty Dulux ze względu na ich jakość, innowacyjność oraz skuteczność rozwiązań dostarczanych przez markę. Nasza obecność w rankingu Budowlanych Marek, już po raz piąty, jest tego najlepszym dowodem. Bardzo dziękujemy za zaufanie i wyróżnienie – mówi Robert Sobotnik, Marketing Manager Consumer Paints&Profi w AkzoNobel.

Ranking Budowlana Marka Roku prowadzony jest od 2004 r. przez AMS – Centrum Badań i Analiz Rynku. W tegorocznej edycji firma badawcza przeprowadziła prawie 3000 indywidualnych wywiadów z wykonawcami. Respondenci w sposób spontaniczny, a więc bez podpowiedzi ankieterów, wskazali marki materiałów budowlanych, które najczęściej wykorzystują w pracy oraz te, które ich zdaniem wyróżniają się jakością na tle konkurencji i najlepszą relacją ceny do jakości. Na podstawie zebrany głosów wyłoniono marki, którzy cieszą się największą renomą i popularnością wśród praktyków.
REKLAMA:

Dulux, marka AkzoNobel – globalnego lidera w produkcji farb i powłok przemysłowych, oferuje w Polsce szerokie spektrum produktów malarskich skierowanych zarówno do wykonawców, jak i klientów indywidualnych. W jej portfolio znajdują się grunty, farby podkładowe, emulsje do ścian wewnętrznych, jak i elewacyjnych.

Autor: Dulux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Dulux
Nowości z firmy Dulux
Czytelnia firmy Dulux
Poradnik firmy Dulux
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt