chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Tikkurila uruchomiła doradztwo w zakresie pielęgnacji drewna

Tikkurila uruchomiła doradztwo w zakresie pielęgnacji drewna

28.08.2019
Tikkurila wprowadziła usługę doradztwa w zakresie zabezpieczania i dekoracji powierzchni drewnianych. W showroomie marki w Warszawie przy ul. Puławskiej 366 klienci mogą uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą doboru odpowiedniego produktu oraz dostępnej kolorystyki dedykowanej powierzchniom drewnianym. Na miejscu można także od ręki sprawdzić, jak wybrany odcień prezentuje się po wymalowaniu. Wystarczy przynieść ze sobą próbkę drewna, które chcemy zabezpieczyć i udekorować. Nowa usługa Tikkurila jest bezpłatna i dostępna we wszystkie dni w godzinach otwarcia showroomu.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Tikkurila oferuje szeroką gamę produktów do malowania drewna, m.in. oleje, impregnaty czy lakierobejce, które pozwalają na zabezpieczenie drewna w różnych efektach wykończenia – od transparentnego po całkowicie kryjące. Wybór odpowiedniego preparatu będzie zależeć od rodzaju malowanej powierzchni i oczekiwanego rezultatu. W showroomie wykwalifikowani doradcy Tikkurila pomogą dopasować produkt pod konkretne potrzeby, by skutecznie ochronić drewniane powierzchnie i uzyskać pożądany efekt dekoracyjny. Przy okazji podpowiedzą też, które narzędzia wybrać do prac i jak sprawnie przejść przez proces malowania. Ekspozytor z gotowymi próbkami prezentuje szeroką paletę kolorów, co z pewnością pomoże w wyborze odcienia zgodnego z własnymi upodobaniami.

Showroom Tikkurila to miejsce pełne kolorystycznych inspiracji, w którym na specjalnych ekspozycjach można zobaczyć realne zastosowanie produktów marki, także tych przeznaczonych do malowania różnych powierzchni wewnętrznych. Wszystkie kolory prezentowane są na mobilnych próbkach wykonanych oryginalną farbą, co pozwala sprawdzić, jak rzeczywiście prezentują się w pomieszczeniu, zestawić je ze sobą i porównywać w różnych rodzajach światła. Showroom stwarza też okazję, by zaznajomić się z produktami o specjalnych funkcjonalnościach lub możliwościach dekoracyjnych, jak farby i lazury z perłowym, złotym lub srebrnym efektem, farba tablicowa w tysiącach odcieni, magnetyczna czy fluorescencyjny laserunek. Oprócz ekspozycji, w showroomie znajduje się także kącik zabaw dla dzieci oraz sklep z produktami Tikkurila. W wybrane dni organizowane są tu również bezpłatne konsultacje z designerem, podczas których profesjonalni projektanci udzielają wnętrzarskich porad dotyczących kolorów.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt