chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne”

Śnieżka w 13. edycji konkursu „Raporty Społeczne”

20.08.2019
Już po raz drugi raport niefinansowy FFiL Śnieżka SA, prezentujący jej działania z obszaru zrównoważonego rozwoju, walczy o wyróżnienie w konkursie „Raporty Społeczne” organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Poza jury publikacje ocenią także internauci – głosowanie potrwa do 16 września.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Do 13. edycji konkursu na najlepiej sporządzone publikacje z zakresu raportowania niefinansowego zgłoszono 45 publikacji. Wśród nich, po raz drugi, znalazł się raport Śnieżki. Z tegoroczną publikacją można zapoznać się pod adresem: raportroczny2018.sniezka.pl.

Publikacje zostaną nagrodzone w siedmiu kategoriach, a jedną z nagród przyznają internauci. Głosowanie rozpoczęło się 16 sierpnia i potrwa do 16 września. Można wziąć w nim udział poprzez formularz dostępny na stronie http://raportyspoleczne.pl. Wyniki zostaną ogłoszone na gali konkursu w październiku br.

REKLAMA:


Swoje działania w obszarach odpowiedzialnego biznesu (CSR) i zrównoważonego rozwoju Śnieżka opisuje w oświadczeniu nt. informacji niefinansowych. W zeszłym roku publikacja Śnieżki – Siła wnętrza. Raport roczny 2017 – otrzymała od dziennikarzy wyróżnienie za najlepszy debiut. Jurorzy docenili m.in. przejrzystą formę prezentacji obszarów oddziaływania.

O konkursie


Konkurs „Raporty Społeczne” promuje ideę odpowiedzialnego biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego, a także dobre praktyki w zakresie raportowania niefinansowego. Nagradzanie i wyróżnianie są te firmy, organizacje i instytucje, które nie tylko prowadzą działalność w sposób społecznie odpowiedzialny, ale również przejrzyście i wiarygodnie prezentują w swoich raportach inicjatywy podejmowane w tych obszarach.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt