chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Targi cieśli 2019

Targi cieśli 2019

12.08.2019
Targi Cieśli odbywają się w tym roku już po raz trzeci. Chochołów w dniach 9-11 sierpnia znów stanie się centralym punktem dla wszystkich osób związanych z tematyką ciesielstwa.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
Przedstawiciele Remmers, podobnie jak w latach ubiegłych - zaprezentują profesjonalistom szeroką gamę produktów do ochrony i pielęgnacji drewna. Na naszym stoisku będzie można nie tylko zobaczyć te produkty, ale także poznać ich działanie.

„Targi Cieśli stały się już wydarzeniem cyklicznym. Jesteśmy na nich od samego początku, gdyż jest to dla marki Remmers doskonałe miejsce, by prezentować nasze systemy i rozwiązania – podkreśla Michał Siński Dyrektor Działu Farb i Lakierów do Drewna. Obecność firmy Remmers Polska na sierpniowym spotkaniu w Chochłowie sprzyja budowaniu naszej marki wśród profesjonalistów i rzemieślników, nad czym pracujemy konsekwentnie od ponad 20 lat”.
REKLAMA:


Trzecia edycja tego wydarzenia rozpocznie się 09.08.2019 od godziny 12.00 do niedzieli 11.08.2019 do godziny 17.00 włącznie.


Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Remmers
Nowości z firmy Remmers
Czytelnia firmy Remmers
Poradnik firmy Remmers
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt