chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Farba Premium Ceramiczna-plamoodporna od Greinplast

Farba Premium Ceramiczna-plamoodporna od Greinplast

10.07.2019
Wychodząc naprzeciw ciągle wzrastającym wymaganiom klientów firma Greinplast postanowiła wprowadzić nową linię farb do wnętrz Greinplast Premium. Rodzina farb do wnętrz to odpowiedź firmy na coraz wyższe oczekiwania stawiane producentom chemii budowalnej oraz efekt rozwoju technologii produkcji farb.

Chemia budowlana - Fot. Greinplast
Fot. Greinplast

Od grudnia 2018 roku w sprzedaży dostępne są farby Premium: Lateksowa, Antyrefleksyjna , Biała i Gruntująca. Natomiast od czerwca bieżącego roku dołączyła do nich Premium Ceramiczna Plamoodporna.

Chemia budowlana - Fot. Greinplast
Fot. Greinplast

Linia farb Greinplast Premium dostępna jest w unikatowych opakowaniach których wygląd pozwoli na łatwiejszą identyfikacje rodzaju produktu i przeznaczenia. Projekt wiader znacznie różni się kolorystycznie od pozostałych produktów Greinplast. Estetyka opakowań nawiązuje do wyglądu farb lateksowych Elegance, który już wcześniej spotkał się z bardzo życzliwym przyjęciem wśród klientów.
REKLAMA:


Autor: Greinplast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Greinplast
Nowości z firmy Greinplast
Czytelnia firmy Greinplast
Poradnik firmy Greinplast
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt