chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Bostik Budowlaną Marką Roku 2019

Bostik Budowlaną Marką Roku 2019

10.07.2019
W tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku 2019, produkty firmy Bostik Sp. z o.o. otrzymały wyróżnienia aż w 3 kategoriach:

- piany montażowe (DEN BRAVEN),
- masy uszczelniające – silikony (DEN BRAVEN),
- kleje montażowe w kartuszach (BOSTIK MAMUT GLUE).

Chemia budowlana - Fot. Bostik
Fot. Bostik

Wyróżnienia zostały przyznane na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych, prowadzonego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku to jedno z najważniejszych wydarzeń polskiego sektora budowlanego. Dyplomy w imieniu firmy Bostik Sp. z o.o. odebrał dyrektor - Piotr Dąbrowski.

REKLAMA:


Od dziesięcioleci firma opracowuje nowoczesne rozwiązania budowlane, dbając o to, by były inteligentne i optymalnie dostosowane do potrzeb i zmieniającej się rzeczywistości.


Autor: Bostik - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Bostik
Nowości z firmy Bostik
Czytelnia firmy Bostik
Poradnik firmy Bostik
Copyright 2019 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt