chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm z tytułem Budowlana Marka Roku 2019

Austrotherm z tytułem Budowlana Marka Roku 2019

08.07.2019
Firma Austrotherm została uhonorowana Budowlaną Marką Roku 2019. Podczas czerwcowej Gali, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku już po raz piętnasty wręczyło statuetki najlepszym firmom budowlanym w Polsce.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Budowlana Marka Roku to projekt badawczy o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym kilkadziesiąt kategorii materiałów budowlanych. Prezentuje on autentyczne wskazania rynku, przez co stanowi nieocenione źródło zweryfikowanej informacji marketingowej oraz pomoc dla inwestorów, poszukujących najlepszych produktów. Budowlana Marka Roku to niezwykle cenne trofeum, ponieważ przyznawane jest przez najbardziej obiektywne gremium, czyli profesjonalne grono fachowców. To oni na co dzień decydują o wyborze produktów marki Austrotherm, które spełniają ich wysokie oczekiwania. Nagroda stanowi wyraz zaufania do produktów naszej marki oraz potwierdzenie, że wykonawcy niezwykle wysoko cenią sobie innowacyjne i komfortowe rozwiązania. Dla nas jest to natomiast olbrzymia motywacja do kontynuowania naszej misji, czyli dostarczania klientom bezpiecznych produktów najwyższej klasy.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt