chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Ruszyła kolejna edycja programu „Działaj Lokalnie” w powiecie dębickim

Ruszyła kolejna edycja programu „Działaj Lokalnie” w powiecie dębickim

02.07.2019
Organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne z powiatu dębickiego otrzymały granty na realizację swoich pomysłów w ramach programu „Działaj Lokalnie” edycja 2019.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Program „Działaj Lokalnie” to inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowana przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu oraz lokalnych partnerów, do których należy Tikkurila Polska S.A. Ideą programu jest wspieranie projektów, które inicjują współpracę mieszkańców i służą społecznościom lokalnym.

W tegorocznej edycji dofinansowanie otrzymało 13 najlepszych wniosków. Uroczystego wręczenia umów symbolizujących przyznanie grantów zwycięzcom konkursu, a partnerom programu certyfikatów potwierdzających udział w projekcie, dokonanao podczas inauguracji tegorocznej edycji programu „Działaj Lokalnie”, która odbyła się 14 czerwca br. w Zamku Camelot w Dębicy.
REKLAMA:


Tikkurila Polska SA jest partnerem „Działaj Lokalnie” od sześciu lat. Poprzez udział w programie firma chce przyczynić się do aktywizacji społeczności lokalnej oraz popularyzacji przedsiębiorczości i zaangażowania mieszkańców w życie regionu, a przez to także do jego rozwoju.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Tikkurila
Nowości z firmy Tikkurila
Czytelnia firmy Tikkurila
Poradnik firmy Tikkurila
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt