chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Piknik Posadzkarski 2019 w Bydgoszczy

Piknik Posadzkarski 2019 w Bydgoszczy

27.06.2019
Przedstawiciele marki Uzin – Adam Mickiewicz i Łukasz Piątek mieli okazję wziąć udział w pikniku zorganizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Przeprowadzili prezentacje oraz praktyczne pokazy dotyczące następujących zagadnień:

- usuwanie starych wykładzin PVC z użyciem nowoczesnych urządzeń UZIN Utz,
- zalety stosowania mas anhydrytowych,
- zastosowanie szybkiej, anhydrytowej masy wyrównującej NC 111 BiColor.

Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin

Piknik był dla nas również szansą na uczestnictwo w panelu dyskusyjnym: „Obróbka, renowacja oraz procesy przygotowawcze” – co do zaoferowania ma dziś prawdziwy posadzkarz i jak bardzo zmieniła się technologia i urządzenia wykorzystywane przy obróbce podłoży?.
REKLAMA:


Dodatkową atrakcją okazał się symulator wózka systemowego VNA - FloorSimulator, który jako jedyny na świecie za pomocą wirtualnej rzeczywistości prezentuje różnice między standardowymi posadzkami a systemem posadzek ultrapłaskich. Doświadczenie to wielu osobom pozwoliło przekonać się, jak duże znaczenie ma płaska posadzka zarówno jeśli chodzi o komfort, jak i szybkość pracy.

Podczas Pikniku spotkaliśmy wielu specjalistów z branży, z którymi wymieniliśmy poglądy, ale też podzieliliśmy się wiedzą i doświadczeniem.

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt