chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Podsumowania XII edycja Śnieżka Cup

Podsumowania XII edycja Śnieżka Cup

25.06.2019
W dniach 15-16 czerwca br. stadion LKS Igloopol w Dębicy wypełniły niezapomniane emocje, mnóstwo pozytywnej energii i sportowy duch walki. Za nami letnia odsłona rozgrywek Śnieżka Cup, w której udział wzięło prawie 1500 młodych i zdolnych piłkarzy.

W czerwcowy weekend mali sportowcy zjawili się w Dębicy, by sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności i zmierzyć się z rówieśnikami w dwunastej już edycji turnieju Śnieżka Cup. W rozgrywkach udział wzięły dzieci z roczników 2008-2013 z czterech województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową rozgrywek:

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Gratulujemy zwycięzcom XII edycji turnieju Śnieżka Cup. Jak zawsze towarzyszyła nam wspaniała atmosfera, słoneczna pogoda i bardzo dobry poziom gry, który z roku na rok jest coraz wyższy. Szacunek należy się wszystkim małym piłkarzom, którzy przyjechali do nas i mimo wysokich temperatur i zmęczenia pokazali piłkarską klasę i walczyli do końca! – mówił Piotr Drobot, trener i koordynator turnieju z ramienia LKS Igloopol.
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Na trybunach nie zabrakło najwierniejszych kibiców – rodziców młodych sportowców, którzy z radością, dumą i ogromnymi emocjami obserwowali postępy swoich pociech. To ogromne wsparcie i poświęcenie, bez którego nie zaczęłaby się pewnie żadna piłkarska kariera. Jak mówią rodzice i trenerzy, rozgrywki uczą dzieci zasad gry fair play, szacunku do innych zawodników oraz pracy w zespole i właśnie na tym polega turniej Śnieżka Cup.

REKLAMA:


Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt