chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS z czterema statuetkami ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU 2019!

ATLAS z czterema statuetkami ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU 2019!

19.06.2019
W minionym tygodniu, w Jachrance, wręczone zostały nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku 2019. Podczas uroczystej gali, marka ATLAS, po raz kolejny, otrzymała najważniejsze wyróżnienie – Złotą Budowlaną Markę Roku w kategorii OPEN.

Chemia budowlana - W imieniu firmy Atlas nagrodę odebrał Oskar Solecki
W imieniu firmy Atlas nagrodę odebrał Oskar Solecki
Do Łodzi trafią także trzy inne, przyznane ATLASowi statuetki Złota Budowlana Marka Roku 2019: w kategorii materiałów budowlanych za kleje do płytek i kompleksowe systemy ociepleń oraz jako marka przyjazna fachowcom. Nagrody w imieniu firmy Atlas odebrał Oskar Solecki, dyrektor ds. marketingu i rozwoju sprzedaży.

Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym szereg kategorii budowlanych. Organizowany przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ranking, jest jedynym w Polsce plebiscytem, którego badania rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Ranking tworzony jest w oparciu o analizę ogólnopolskich badań ankietowych, a całość to niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju stanowiący cenne źródło informacji marketingowych.
Chemia budowlana - Plon nagród Atlasa
Plon nagród Atlasa

Aż cztery, przyznane Atlasowi statuetki, są potwierdzeniem wielkiego zaufania fachowców do produktów i naszej firmy. Potwierdzają także, że nasze działania prowadzone na rzecz wykonawców mają ogromne znaczenie i są pozytywnie odbierane. Jesteśmy zbudowani również tym, że zdobyliśmy nagrody w naszych sztandarowych kategoriach – klejach do płytek oraz za kompleksowe systemy ociepleń. Najprawdopodobniej miała na to wpływ wprowadzona przez nas linia innowacyjnych i wysoko cenionych przez wykonawców klejów żelowych oraz przebudowana oferta produktowo-handlowa w kategorii ociepleń. Nie byłoby to jednak możliwe bez prowadzonego przez Atlas dialogu z rynkiem i wsłuchiwaniu się w głosy wykonawców. Otrzymane wyróżnienia to dla poszukujących tego typu rozwiązań inwestorów bardzo ważny sygnał i rekomendacja doskonałej jakości produktów – powiedział Oskar Solecki.
Przeczytaj również: Konkurs z Atlasem
REKLAMA:


Lider rynku
Firma Atlas to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce będący niekwestionowanym liderem na tym rynku. Oferta ATLAS obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki blisko 30-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS oferuje dziś materiały budowlane zapewniając najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Odpowiadają one także aktualnym trendom rynkowym i potrzebom architektów, wykonawców i inwestorów. Udoskonalenia istniejących produktów oraz receptury nowych są od wielu lat efektem ścisłej współpracy z fachowcami.
Dzięki wspólnym, wieloetapowym testom z udziałem wykonawców Atlas rokrocznie wprowadza na rynek innowacyjne i zaawansowane technologiczne produkty. Efekt końcowy jest więc wynikiem konsekwentnego wsłuchiwania się we wzajemne potrzeby, a każde wyróżnienie ze strony wykonawców ma szczególne znaczenie, potwierdzające słuszność obranej strategii.Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt