chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm wśród elity polskiej przedsiębiorczości

Austrotherm wśród elity polskiej przedsiębiorczości

17.06.2019
Firma Austrotherm otrzymała zaszczytne wyróżnienie w rankingu „Diamenty Forbesa 2019”. Tym samym już po raz czwarty z rzędu uplasowała się w prestiżowym gronie firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości, w kategorii przychodów od 50 do 250 milionów złotych.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Odbierając nagrodę, Prezes Zarządu, Anna Śpiewak podziękowała Pracownikom oraz Klientom – Chciałabym podkreślić, że spółka Austrotherm to przede wszystkim ludzie – kompetentny i uczciwy zespół Pracowników, który każdego dnia z oddaniem przystępuje do pracy. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu firma z powodzeniem buduje mocną pozycję na polskim rynku. Dziękuję również naszym Klientom i Partnerom. Bez Waszego wsparcia i zaangażowania nasz sukces nie byłby możliwy.

Bisnode Polska we współpracy z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Znalezienie się w tym zacnym gronie nie zależy od przypadku, lecz od spełnienia wielu ostrych kryteriów. Na liście Diamentów Forbesa mogą znaleźć się jedynie te przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy, przeciętny roczny wzrost wartości, są solidne i wiarygodne i zachowują wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych.
Przeczytaj również: Firma Austrotherm liderem branży
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt