chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Prestiżowe wyróżnienie dla serwisu Śnieżki

Prestiżowe wyróżnienie dla serwisu Śnieżki

07.06.2019
Strona kariera.sniezka.pl, dedykowana rekrutacji oraz prezentacji firmy jako atrakcyjnego pracodawcy, zdobyła wyróżnienie w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Employer Branding Excellence Awards 2019 w kategorii „Strona / Zakładka kariera / Landing page”.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Kariera.sniezka.pl to strona łącząca funkcje rekrutacyjne i wizerunkowe. Jej celem jest przystępna i przejrzysta prezentacja nie tylko ofert pracy w Śnieżce, ale także przybliżenie profilu działalności firmy, jej wartości organizacyjnych czy głównych wyróżników rynkowych. Przekaz oparty jest na autentyczności, ponieważ w centrum uwagi odbiorców są pracownicy firmy -Ambasadorzy, wyłonieni do projektu z pięciu różnych działów Śnieżki. Strona składa się z kilku sekcji tematycznych opartych na video, animacjach, zdjęciach i grafikach. Menu główne oraz prawidłowo rozmieszczone odnośniki zapewniają użytkownikom wygodne i intuicyjne poruszanie się po stronie.

- Nasza strona kariera.sniezka.pl to miejsce, gdzie kandydaci odnajdą nie tylko aktualne ogłoszenia rekrutacyjne, ale też poznają firmę nieco bliżej. Witryna została wykonana w ramach prac nad pierwszą w historii Śnieżki kampanią Employer Branding. Tym bardziej cieszy takie wyróżnienie, gdy odbiera się je w momencie debiutu. Jest to dla nas jednocześnie motywacja, by w przyszłości tworzyć jeszcze lepsze narzędzia do komunikowania się kandydatami do pracy w naszej firmie – mówi Aleksandra Małozięć, manager ds. komunikacji korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.
REKLAMA:


Nagrody Employer Branding Excellence Awards przyznawane są od 2012 r. Celem konkursu jest wyłanianie, nagradzanie i pokazanie najlepszych praktyk Employer Branding w Polsce.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt