chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » MajsterPol na Małopolskich Targach – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

MajsterPol na Małopolskich Targach – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

30.05.2019
Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza to miejsce, gdzie spotykają się ludzie, którzy chcą być na bieżąco z nowościami i trendami branży budowlanej. Udział w krakowskich targach, to nie tylko prestiż dla firmy, ale również możliwość bezpośredniego poznania rynku i możliwość dotarcia do szerokiego grona ludzi. To okazja na poznanie potrzeb potencjalnych klientów, nawiązanie kontaktu z nimi a przez to zwiększenie jakości usług MajsterPol.

Chemia budowlana - Fot. MajsterPol
Fot. MajsterPol
Chemia budowlana - Fot. MajsterPol
Fot. MajsterPol

W dniach 25-26 maja w EXPO Kraków ścierały się pomysły i kreatywne koncepcje przyszłości z najnowszymi produktami, osiągnięciami technologicznymi oraz praktycznymi rozwiązaniami budowlanymi. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy MajsterPol, rodzimego producenta chemii budowlanej.

Targi to świetna okazja dla każdego, kto chce czerpać wiedzę na temat domu i designu od doświadczonych osób z branży. To świetna okazja na wymianę doświadczeń, poznanie najnowszych trendów i rozwój własnych projektów. W Krakowie MajsterPol promował rozwiązania budowlano-estetyczne, szeroki asortyment swoich produktów oraz innowacyjne systemy ociepleń. Ich obecność na Małopolskich Targach to możliwość poznania nie tylko produktów, ale i samej firmy oraz ludzi ją tworzących.

REKLAMA:


„Pokazywanie naszej firmy na tego typu wydarzeniach, to świetna okazja, aby nawiązać kontakty handlowe i wymienić się doświadczeniami. Bardzo nas cieszy fakt, że poprzez nasze produkty możemy pokazać, że jako polska firma umiemy zaspokajać gusta klientów nie tylko w Polsce, ale w innych krajach” – podkreśla Wojciech Woźniak- Koordynator Sprzedaży MajsterPol pracujący na terenie Polski południowej.

Autor: Majster-pol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Majster-po
Nowości z firmy Majster-pol
Czytelnia firmy Majster-pol
Poradnik firmy Majster-pol
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt