chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka ponownie w rankingu European Coatings

Śnieżka ponownie w rankingu European Coatings

29.05.2019
Magazyn European Coatings (wydawnictwo Vincentz Network) ogłosił ranking 25 największych producentów farb i lakierów w Europie w 2019 roku. Śnieżka, jako jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej, ponownie zagościła w tym prestiżowym zestawieniu.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
W tegorocznej edycji rankingu Grupa Kapitałowa Śnieżka zajęła 24. pozycję, z przychodami ze sprzedaży za 2018 rok w wysokości 586,8 mln zł (ok. 136 mln euro).

Obecność w rankingu drugi rok z rzędu jest potwierdzeniem, że przyjęta przez nas strategia budowania pozycji lidera w segmencie farb dekoracyjnych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej jest skuteczna. I to pomimo rosnącej konkurencji ze strony zarówno europejskich, jak i globalnych konkurentów. W tym roku Śnieżka stała się jeszcze silniejsza, dzięki przyłączeniu do swojej grupy kapitałowej węgierskiej spółki Poli-Farbe – mówi Aleksandra Małozięć, manager ds. komunikacji korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.
REKLAMA:


Ranking przygotowywany przez magazyn European Coatings (jego wydawcą jest niemieckie wydawnictwo Vincentz Network) powstaje na bazie rocznych przychodów producentów ze sprzedaży farb i lakierów. W zestawieniu są klasyfikowane wyłącznie te firmy, których główna siedziba znajduje się na terenie Europy.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt