chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Start w Jasnych Barwach – Śnieżka spotkała się ze studentami

Start w Jasnych Barwach – Śnieżka spotkała się ze studentami

22.05.2019
15 maja na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie „Start w Jasnych Barwach”, w ramach którego przedstawiciele Śnieżki prezentowali możliwości pracy i rozwoju zawodowego w firmie.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Podczas wydarzenia dyrektorzy i managerowie z obszarów: marketingu, komunikacji korporacyjnej, R&D, IT oraz HR opowiadali o tym, co charakteryzuje pracę w ich działach i z jakimi wyzwaniami mierzą się na co dzień ich zespoły. Studenci poznając specyfikę pracy poszczególnych działów Śnieżki, dowiadywali się m.in. o możliwościach kształtowania kariery zawodowej w firmie, która jest liderem rynku wyrobów dekoracyjnych w Polsce. Uczestnicy jako pierwsi mogli także poznać założenia nowego programu stażowego Śnieżki, pod nazwą „Spektrum”, którego premiera odbyła się niespełna 5 dni później, 20 maja.

Spotkanie „Start w Jasnych Barwach” odbyło się w ramach podpisanego 29 kwietnia br. porozumienia pomiędzy Śnieżką a Politechniką Rzeszowską. Współpraca między uczelnią i firmą będzie dotyczyć m.in. wydarzeń organizowanych dla studentów (warsztaty, spotkania z praktykami biznesu),szkoleń organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską i Śnieżkę, praktyk i staży studenckich, prac badawczo-naukowych w zakresie IT, chemii oraz ekonomii.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt