chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL rusza w trasę!

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL rusza w trasę!

16.05.2019
Sezon budowlano-remontowy ruszył w pełni, co oznacza, że swoją coroczną trasę edukacyjną rozpoczyna Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL. Kilkadziesiąt tegorocznych szkoleń w różnych miejscowościach Polski będzie dotyczyć ocieplenia ścian zewnętrznych i poddaszy. Nie zabraknie także nowości, czyli szkolenia z nadmuchu granulatu z wełny skalnej – GRANROCK SUPER. Wszystko po to, by maksymalnie ułatwić wykonawcom dostęp do wiedzy i praktyki, dzięki czemu mogą oni doskonalić swoje umiejętności.

Chemia budowlana - Fot. Rockwool
Fot. Rockwool
Chemia budowlana - Fot. Rockwool
Fot. Rockwool

Warto wiedzieć więcej


Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL działa przez cały rok – podczas tych teoretycznych i praktycznych warsztatów można z ekspertami firmy ROCKWOOL porozmawiać o technikach montażu wełny skalnej, jej zaletach i właściwościach, a także wymienić się doświadczeniami z innymi profesjonalistami. Jak montować wełnę? Na co zwrócić uwagę, by poprawnie stosować materiał? Mobilne Centrum Szkoleniowe to świetne miejsce dla wszystkich, którzy już pracują na wełnie skalnej lub chcą doskonalić swoje umiejętności. Rozkład jazdy Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL można na bieżąco śledzić na stronie organizatora.

Najlepsi trenerzy łączą teorię z praktyką


Trenerzy ROCKWOOL: Maciej Stołpiak i Mateusz Rudnicki podczas szkoleń mocno stawiają na łączenie teorii z praktyką. Opowiadają o zaletach i możliwościach wełny skalnej oraz prezentują optymalne techniki i poprawne zasady montażu wełny skalnej na poddaszach i ścianach zewnętrznych. Wśród wielu zagadnień dużo uwagi poświęcają metodzie lekkiej suchej w systemie ETICS, ocieplaniu klasycznego poddasza, izolacji nakrokwiowej oraz ocieplaniu domów szkieletowych, wiązarów, stropów drewnianych i ścian konstrukcyjnych. W tym sezonie eksperci przygotowali także nowość, na którą czeka wielu wykonawców: szkolenia z nadmuchu granulatu wełny skalnej GRANROCK SUPER.
Przeczytaj również: II edycja „Wykonawcy ROCKu”
REKLAMA:


Podczas szkoleń chcemy przekazywać jak najwięcej wiedzy praktycznej dotyczącej wykonywania ocieplenia. Zawsze skrupulatnie omawiamy newralgiczne miejsca, na które trzeba zwrócić uwagę podczas izolacji. Zależy nam przede wszystkim na wytłumaczeniu, jak uniknąć różnych błędów dotyczących doboru i montażu materiałów. Prezentujemy praktyczne triki i metody montażu, a także konkretne korzyści związane z zastosowaniem wełny skalnej. Na szkoleniach udowadniamy, że praca z wełną skalną to nic trudnego – najważniejsze to być do niej odpowiednio przygotowanym – mówi Mateusz Rudnicki, trener Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL.

Warto pamiętać, że przebieg każdego szkolenia w dużej mierze zależy też od jego uczestników – samych wykonawców. To doskonała okazja do tego, aby zadać nurtujące pytania dotyczące zarówno produktów, jak i kwestii technicznych, wymagających dodatkowego omówienia.

Autor: Rockwool - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rockwool
Nowości z firmy Rockwool
Czytelnia firmy Rockwool
Poradnik firmy Rockwool
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt