chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowe opakowania foliowe mas szpachlowych Knauf

Nowe opakowania foliowe mas szpachlowych Knauf

16.05.2019
Trzy masy proszkowe Knauf G-K Start, Knauf G-K Finish oraz MP Finish zyskały innowacyjne, szczelne i wodoodporne opakowania foliowe, które zapewniają naszym produktom sypkim długą przydatność do użycia (nie zmieniają właściwości roboczych podczas magazynowania, gdyż materiał nie jest narażony na kontakt z wilgocią), oraz wygodę podczas transportu.

Chemia budowlana - Fot. Knauf
Fot. Knauf

Korzyści płynące z nowych opakowań:
ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ


Nowe opakowania mas szpachlowych charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia, dzięki temu nie można ich rozerwać przypadkowo podczas transportu, czy przenoszenia na placu budowy.

SZCZELNE ZAMKNIĘCIE


Nowe opakowanie są bardzo szczelne, co chroni zapakowane w nie masy przed dostaniem się do nich wilgoci, które negatywny wpływ na właściwości produktów, które powstały na bazie gipsu.
Przeczytaj również: Elewacje Knauf

AUTO I UBRANIA POZOSTANĄ CZYSTE PO TRANSPORCIE


Teraz worki z nowymi masami szpachlowymi można transportować nawet a aucie osobowym bez obawy o to, że zostanie ono pobrudzone. Ultraszczelne fabryczne zamknięcie sprawia, że proszek z worków nie ma jak się wydostać.

WODOODPORNY MATERIAŁ


Zastosowane do produkcji opakowań tworzywo jest wodoodporne, dzięki czemu wilgoć pochodząca np. z deszczu nie dostanie się do środka opakowanie, co w znacznym stopniu chroni materiał. Ułatwia to logistykę i transport materiału np. w deszczowe dni.

REKLAMA:

OPÓŹNIAJĄ PROCES STARZENIA SIĘ PRODUKTU


Dzięki nowym opakowaniom masy szpachlowe mogą być dłużej przechowywane w punktach sprzedaży. Szczelne, foliowe worki opóźniają proces starzenia się produktu, dzięki czemu materiał nie straci swoich właściwości.


Autor: Knauf - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Knauf
Nowości z firmy Knauf
Czytelnia firmy Knauf
Poradnik firmy Knauf
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt