chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Rozstrzygnięcie X Edycji konkursu na najlepsze projekty Wolontariatu Pracowniczego

Rozstrzygnięcie X Edycji konkursu na najlepsze projekty Wolontariatu Pracowniczego Fundacji CEMEX „Budujemy Przyszłość”

09.05.2019
Pracownicy CEMEX już po raz dziesiąty zrealizują projekty społeczne w ramach programu Fundacji CEMEX „Budujemy Przyszłość”. W wyniku rozstrzygnięcia konkursu 18 najlepszych projektów otrzymało dofinansowanie z przeznaczeniem na zakup materiałów i usług, niezbędnych do zrealizowania zaplanowanych działań. Projekty będą realizowane w terminie od maja do grudnia 2019 r. w lokalizacjach, gdzie CEMEX w Polsce prowadzi działalność biznesową.

Chemia budowlana - Fot. Cemex
Fot. Cemex
W realizację wszystkich działań zaangażowanych będzie łącznie ponad 300 wolontariuszy z całego kraju. Wolontariusze Fundacji CEMEX zaplanowali przeprowadzenie akcji edukacyjnych, wykonanie prac porządkowych i modernizacyjnych w obiektach służących lokalnym społecznościom, podjęcie działań kulturalnych, promujących zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, zadeklarowali zaangażowanie się w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Idea wolontariatu pracowniczego jest obecna w firmie CEMEX od 2011 roku. Program Wolontariatu Pracowniczego skierowany jest do pracowników CEMEX, którzy wspólnie z organizacjami społecznymi wychodzą naprzeciw lokalnym potrzebom. Wolontariusze firmy, wykorzystując swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie, przy wsparciu Fundacji działają na rzecz lokalnych organizacji pozarządowych i instytucji w miejscowościach, w sąsiedztwie których zlokalizowane są zakłady CEMEX. W realizację projektów wolontariackich, obok pracowników CEMEX, włączają się też okoliczni mieszkańcy, ich rodziny i przyjaciele.
REKLAMA:


Wolontariusze mogli ubiegać się o wsparcie realizacji przedsięwzięć w obszarach:


- edukacyjnym,
- ekologicznym i na rzecz ochrony zwierząt i roślin,
- promujących kulturę i sztukę,
- na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz ochrony i promocji zdrowia,
- propagujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym,
- wspomagających rozwój wspólnot i społeczności lokalnych,
- przewidujących działania w obszarze pomocy społecznej i na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt