chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » CEKOL wspierał Gdańskie Lwy, drużynę Trefl Gdańsk

CEKOL wspierał Gdańskie Lwy, drużynę Trefl Gdańsk

07.05.2019
Gdańskie Lwy, drużyna Trefl Gdańsk zakończyła sezon 2018/2019 Plus Ligi na 9 miejscu i zgodnie z tradycją rozegrała mecz z kibicami, by w ten sposób podziękować za wsparcie zarówno fanon, jak i sponsorom. CEKOL wspierał gdańską drużynę już drugi sezon.

Chemia budowlana - Fot. Cekol
Fot. Cekol

Gdańskie Lwy vs. Kibice


Była to wspaniała okazja, by wspólnie podsumować rozgrywki, a także podziękować żółto-czarnym fanom za kibicowanie przez cały sezon. Spotkanie było również pożegnaniem trenera Andrea Anastasi, który odchodzi po pięciu sezonach z Treflem Gdańsk. Prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski powiedział: - Bardzo dziękujemy Andrei za wszystko, co zrobił dla gdańskiej siatkówki. Za sukcesy, które drużyna zdobyła pod jego wodzą, a także za fakt, że Trefl Gdańsk stał się przez te pięć sezonów ważną marką na siatkarskiej mapie Polski.

CEKOL złotym sponsorem


My również dziękujemy „Gdańskim Lwom” za wspaniałe emocje, wzruszenia i zawsze walkę o zwycięstwo. Dziękujemy za sportową walkę i wspaniałe widowiska. CEKOL jako złoty sponsor towarzyszył drużynie w zmaganiach sportowych drugi sezon.
Nasza firma ma zasięg ogólnopolski, ale nigdy nie zapominamy skąd się wywodzimy i z tym większą przyjemnością wspieramy lokalne drużyny. Siatkówka to wspaniały rodzinny sport, który przyciąga na trybuny rzesze kibiców i daje ogromną radość.
REKLAMA:


Podsumowanie sezonu: PlusLiga i Liga Mistrzów


Sezon 2018/20019 to dla Trefla Gdańsk połączenie występów w PlusLidze z reprezentowaniem Polski na międzynarodowej arenie w ramach Ligi Mistrzów. Te rozgrywki dostarczyły trójmiejskim kibicom ogromnych emocji. Gdańszczanie byli o krok od awansu do półfinału zmagań Ligi Mistrzów, ale po heroicznej walce z Zenitem Kazań odpadli z rozgrywek. W rodzimej PlusLidze zakończyli rozgrywki na 9 miejscu i zabrakło im bardzo niewiele by awansować na wyższe miejsce.

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt