chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » CEKOL sponsorem zwycięskiej gdańskiej drużyny

CEKOL sponsorem zwycięskiej gdańskiej drużyny

07.05.2019
Drużyna Lechia Gdańsk została zdobywcą Totolotek Pucharu Polski po raz drugi w historii, poprzednio w 1983 roku. CEKOL jest sponsorem gdańskiej drużyny już 5 sezon.

Chemia budowlana - Fot. Cekol
Fot. Cekol
Firma Cekol bardzo cieszy się ze zwycięstwa Lechii Gdańsk, jest dumna i gratuluje całej drużynie, trenerom oraz całemu sztabowi wspierającemu zespół. Jest zachwycona triumfem biało-zielonych.

Po zwycięskim meczu trener drużyny, Piotr Stokowiec powiedział:Cieszę się, że zapisaliśmy nowe karty w historii, ale gramy dalej. Ja nie mam wrażenia, że my dzisiaj coś skończyliśmy. Wierzę, że to początek odbudowywania silnej marki klubu i silnego punktu na piłkarskiej mapie Polski.

Decydującą bramkę na wagę trofeum w doliczonym czasie drugiej połowy zdobył Artur Sobiech. Na Stadionie Narodowym Lechia Gdańsk pokonała Jagiellonię Białystok i tym samym otrzymała Puchar Polski.

REKLAMA:

Sponsor czeka na występy Lechii Gdańsk w europejskich rozgrywkach, a także kibicuje dalej i liczy na jak najlepszy wynik w polskiej lidze.

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt