chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Śnieżka współpracuje z Politechniką Rzeszowską

Śnieżka współpracuje z Politechniką Rzeszowską

06.05.2019
Śnieżka podpisała umowę o wzajemnej współpracy z Politechniką Rzeszowską. Dzięki porozumieniu studenci będą mogli m.in. wziąć udział w I edycji programu stażowego.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka

Porozumienie podpisali dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor Politechniki Rzeszowskiej ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką oraz Patrycja Radwańska, Strategic HR Business Partner FFiL Śnieżka SA.

Dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor Politechniki Rzeszowskiej ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką podkreślił, że uczelnia od kilku lat realizuje strategię współpracy z firmami. - Bardzo się cieszymy z podpisania umowy z Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka, ponieważ jest to firma, którą znamy. Pracują w niej absolwenci Politechniki Rzeszowskiej, niektórzy z nich uczestniczyli w tworzeniu tej firmy. Dzięki obecnej umowie ta zależność bardziej się zacieśni i będziemy mogli częściej wysyłać naszych absolwentów na staże i praktyki – dodał prorektor Oleksy.

Patrycja Radwańska, Strategic HR Business Partner FFiL Śnieżka SA mówi, że Politechnika Rzeszowska jest pierwszą uczelnią, z którą firma nawiązuje tego typu współpracę. Podpisanie umowy jest też pewną formą doprecyzowania, nazwania i sformalizowania dotychczasowych kontaktów przedsiębiorstwa i uczelni.

- Liczymy nie tylko na pozyskanie studentów z kierunków technicznych, ale również z zarządzania produkcją i IT. Zależy nam przede wszystkim na nawiązaniu kontaktu ze studentami w ramach praktyk, staży i warsztatów organizowanych u nas, ale też na wspólnej pracy naukowej – dodaje Patrycja Radwańska.
Przeczytaj również: Tarnowska ulica w Barwach Natury
REKLAMA:

Współpraca między uczelnią i Śnieżką będzie dotyczyć m.in. wydarzeń organizowanych dla studentów (warsztaty, spotkania z praktykami biznesu),szkoleń organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską i Śnieżkę, praktyk i staży studenckich, prac badawczo-naukowych w zakresie IT, chemii i ekonomii.

Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Śnieżka
Nowości z firmy Śnieżka
Czytelnia firmy Śnieżka
Poradnik firmy Śnieżka
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt