chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » LAKMA partnerem wpierającym konferencji PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem 2019

LAKMA partnerem wpierającym konferencji PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem 2019

16.04.2019
Konferencja PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem pt. „Miasto w obliczu zmian. W kierunku zrównoważonego budownictwa” odbędzie się na terenie centrum biurowego Textorial Park w Łodzi Partnerem wpierającym całego wydarzenia została LAKMA, wstęp wolny.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Konferencja PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem jest cyklicznym wydarzeniem, organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, w wybranym mieście w Polsce, we współpracy z danym samorządem. Podczas tego wydarzenia panel dyskusyjny „Bilans zielonych materiałów i technologii. Wpływ budynków na zdrowie i komfort. Zrównoważone materiały w sektorze budowlanym” (godz. 10.30-11.15) poprowadzi:
- pani Ewa Kosmala - General Marketing Coordinator w Grupie LAKMA.

Wraz z zaproszonymi gośćmi poruszona zostanie m.in. tematyka:
- maksymalizacja efektywności budynków i środowiska zabudowanego
- jego wpływ na środowisko naturalne, środowisko miejskie i użytkowników.
- wybór i wpływ materiałów na zdrowie ludzi i środowisko, realne korzyści
- jak wykorzystać innowacje zielonego budownictwa, które umożliwiają lepsze życie.

REKLAMA:


Podczas konferencji mówić będziemy także m.in. o aktywizowaniu społeczności tak, by mogły wykorzystać swój potencjał do zrównoważenia domów i miast. Przedstawimy przykłady, w których rewitalizacja i nadanie nowych funkcji w starych budynkach zmieniają miasto. Wiele uwagi poświęcimy zarządzaniu doświadczeniami, czyli tworzeniu miejskich przestrzeni i budynków rozwijających się w równowadze ze środowiskiem, zielonych i przyjaznych mieszkańcom. W programie znajdzie się polityka środowiskowa oraz ekologiczne standardy w miastach - nie tylko ważne, ale wręcz niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia mieszkańców. Podkreślimy aspekty zrównoważonego projektowania. Omówimy także kwestię wpływu materiałów budowlanych i technologii na zdrowie i komfort oraz istotę ich odpowiedniego doboru.

Szczegóły oraz program wydarzenia na stronie organizatora.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt