chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Marka Beckers wyróżniona brązowym Laurem Konsumenta

Marka Beckers wyróżniona brązowym Laurem Konsumenta

11.04.2019
Marka Beckers została wyróżniona brązowym godłem w kategorii „Farby” w prestiżowym plebiscycie Laur Konsumenta 2019. W organizowanym co roku konkursie najpopularniejsze marki wyłaniane są na podstawie głosów klientów w ogólnopolskiej ankiecie. Badanie realizowane jest drogą telefoniczną i w Internecie.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
- Przyznany tytuł to dla nas potwierdzenie, że Polacy doceniają wysoką jakość i funkcjonalność farb Beckers. W czasach, kiedy dbałość o środowisko i zdrowie staje się priorytetem dla coraz większej części społeczeństwa, klienci jeszcze chętniej wybierają nasze produkty. Bezpieczeństwo stosowania farb Beckers przez alergików potwierdza Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, a dzięki minimalnej zawartości Lotnych Związków Organicznych (LZO) są one przyjazne środowisku naturalnemu. Cechy te, w połączeniu z bardzo atrakcyjną kolorystyką, przekładają się na rosnącą popularność naszych farb – mówi Aneta Stopa, kierownik marketingu marki Beckers.

Marka Beckers w swoim portfolio posiada szeroką gamę farb do ścian i sufitów, a także do malowania drewna, metalu i fasad. Flagową linią marki jest rodzina wysokiej klasy, wodorozcieńczalnych farb lateksowych Designer, które są dostępne w gotowych kolorach, a także w wersji mieszalnikowej.
Autor: Beckers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Beckers
Nowości z firmy Beckers
Czytelnia firmy Beckers
Poradnik firmy Beckers
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt