chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Zakończ pracę SZYBCIEJ! Dzięki szybkim suchym klejom UZIN

Zakończ pracę SZYBCIEJ! Dzięki szybkim suchym klejom UZIN

11.04.2019
Gdy inwestorowi wyjątkowo zależy na czasie i nieprzerwanej dostępności obiektu, zaproponuj mu system klejenia na sucho – Pluratex, który sprawi, że montaż podłóg winylowych można wykonywać nawet bez całkowitego wyłączania pomieszczenia.

Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin
Podłogi zamontujesz po cichu, bez ryzyka zabrudzeń. Po zakończeniu instalacji od razu można je obciążać i na nie wchodzić. W skład systemu wchodzi płynny dodatek do jastrychów AS 52 LIQUID (do zastosowania, gdy masz wpływ na wylewanie podłoża), który zmniejszy zapotrzebowanie na wodę i skróci czas oczekiwania na gotowość. Do zagruntowania posłuży niezawodna i szybka dyspersja UZIN PE 360 PLUS, a powierzchnię wyrówna szybka masa szpachlowa UZIN NC 152 Turbo. Niezależnie do tego, czy będziesz wykonywał prace przygotowawcze czy nie, opatentowany system klejenia dwustronnego Pluratex do wykładzin elastycznych i tekstylnych zrobi za Ciebie kawał roboty! Czysto, bez hałasu, błyskawicznie.

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt