chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » MajsterPol na targach InterBuildExpot w Kijowie promuje swoje produkty

MajsterPol na targach InterBuildExpot w Kijowie promuje swoje produkty

09.04.2019
Sezon targów trwa. Do 22 marca stoisko MajsterPol można było odwiedzać na targach w Kijowie. InterBuildExpot to największa i najważniejsza impreza targowo-wystawiennicza branży budowlanej na Ukrainie, która od 25 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całego świata.

Chemia budowlana - Fot. MajsterPol
Fot. MajsterPol

Jubileuszowa, 25 edycja targów obejmuje głównie tematykę związana z materiałami i maszynami budowlanymi, ale też takie sektory, jak: budownictwo, wykończenie wnętrz czy architektura. W imprezie bierze udział niemal 800 wystawców z kilkunastu krajów, a ich stoiska odwiedza prawie 30 tysięcy osób – głównie przedstawicieli biznesu ukraińskiego i międzynarodowego.

W Kijowie MajsterPol prezentuje sprawdzone i uznane produkty, wśród których znalazły się rozwiązania budowlano-estetyczne, innowacyjne systemy ociepleń oraz bogata gama materiałów budowlanych. Obecność przedstawicieli naszej firmy na Ukrainie to nie tylko możliwość pokazania produktów MajsterPol poza granicami kraju, ale także okazja do nawiązania kontaktów branżowych oraz poznania najnowszych trendów i rozwiązań z innych części świata.
Przeczytaj również: Soudal na targach Budma 2020
REKLAMA:


Udział w kijowskich targach to nie tylko prestiż dla naszej firmy, ale także możliwość lepszego rozpoznania rynku i trafienia z produktami MajsterPol do dynamicznie rozwijających się gałęzi ukraińskiej gospodarki. Poznajemy potrzeby potencjalnych klientów, nawiązujemy kontakty i dzięki temu jesteśmy w stanie pełniej odpowiadać na oczekiwania odbiorców. To dla nas niezwykle owocny czas – mówi Ryszard Kuczyński Dyrektor ds. Eksportu z firmy MajsterPol.

Targi InterBuildExpot odbywają się w kompleksie wystawienniczym International Exhibition Center Kiev. Stoisko MajsterPol można było odwiedzać do piątku 22 marca.

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Wiadomości powiązane
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt