chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » ATLAS kibicuje młodym pływakom

ATLAS kibicuje młodym pływakom

08.04.2019
W miniony weekend w kompleksie pływackim ZATOKA SPORTU Łódź odbyły się zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Celem wydarzenia była popularyzacja sportu pływackiego, a także propagowanie pływania, jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych. Partnerem OTYLIA SWIM CUP 2019, imprezy zorganizowanej przez Fundację Otylii Jędrzejczak, była firma ATLAS, która dla najlepszych młodych pływaków ufundowała atrakcyjne nagrody.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Celem wydarzenia, poza popularyzacją pływania wśród dzieci i młodzieży, było zapoznanie i oswojenie ich z atmosferą, jaka panuje podczas dużych wydarzeń sportowych oraz możliwość spotkania polskiej, złotej Mistrzyni Olimpijskiej i trzykrotnej rekordzistki świata – Otylii Jędrzejczak.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Zawody pływackie zostały rozegrane na 50 m pływalni wyposażonej w 10 torów pływackich. Impreza dedykowana była zawodnikom zgłoszonym przez kluby zrzeszone w Polskim Związku Pływackim. Udział w niej wzięli pasjonaci pływania z roczników 2006 – 2011 i młodsi.
REKLAMA:

Udział w dużym wydarzeniu sportowym, możliwość rywalizacji z rówieśnikami i możliwość spotkania sportowego idola była dla wielu uczestników ogromnym przeżyciem. Dzięki firmie ATLAS, która przekazała atrakcyjne, również związane ze sportem upominki, zyskała dodatkowego profesjonalnego wsparcia.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt