chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Keim z nagrodą w kategorii „Za szczególne osiągnięcia w renowacji stref

Keim z nagrodą w kategorii „Za szczególne osiągnięcia w renowacji stref historycznych”

08.04.2019
NAGRODA NA EKIRze, Kraków 1-3 kwietnia 2019

Chemia budowlana - Fot. Keim
Fot. Keim
Na ostatnim Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej (EKIR), który odbył się w dniach 1-3 kwietnia 2019 w Krakowie, firma Keim zdobyła nagrodę w kategorii „Za szczególne osiągnięcia w renowacji stref historycznych”. Nagroda została przyznana za realizację Zabytkowego Zespołu Klasztornego OO. Kamedułów na Bielanach, w Warszawie, ul. Dewajtis 3.

Zakres wykorzystania materiałów firmy obejmował prace konserwatorskie i restauratorskie elewacji wraz z odtworzeniem tynków i detali architektonicznych oraz rekonstrukcją elementów sztukatorskich-kamiennych.
REKLAMA:


Bardzo serdecznie dziękujemy jury za to wyróżnienie, które traktujemy jako zobowiązanie na przyszłość. Ogromne podziękowania kierujemy też pod adresem firmy DOM SZTUKI Mariusza Makowieckego, gdyż to niewątpliwie praca wykonawcy przyczyniła się do zdobycia przez nas tej zaszczytnej nagrody.

Autor: KEIM - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy KEIM
Nowości z firmy KEIM
Czytelnia firmy KEIM
Poradnik firmy KEIM
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt