chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wiosna z ARBETem w branży ociepleń

Wiosna z ARBETem w branży ociepleń

05.04.2019
Czy wybrać szary styropian czy biały, jakie są zalety ocieplania styropianem, jak zadbać o czyste powietrze? – to przykłady niektórych pytań, które przedstawicielom producenta styropianu zadają inwestorzy i wykonawcy. Każdej wiosny w Polsce odbywają się liczne imprezy branżowe, pozwalające na dialog pomiędzy wykonawcami a inwestorami. Dzięki współpracy z partnerami FS ARBET regularnie uczestniczy w takich imprezach: ostatnio w targach, szkoleniach i piknikach. Tam też firma odpowiada na takie pytania.

Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet
Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet

Targi, pikniki, szkolenia


Dzięki współpracy z Extradach Fabryka znów pojawiła się na Targach Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz Bud-Gryf & Home. W poprzednich latach również byliśmy na takich imprezach z Extradachem.Targi pozwalają spotkać potencjalnych inwestorów, ciekawych informacji np. dotyczących celowości używania szarego styropianu.

Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet
Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet

Składy i markety budowlane BAT z Lęborka (Grupa PSB) ponownie zaprosiły przedstawicieli biura handlowego ARBETu na swój cykliczny, wiosenny piknik. Impreza na wolnym powietrzu przyciągnęła i klientów detalicznych i przedstawicieli firm wykonawczych. Pytano o biały oraz szary styropian oraz o cechy innych produktów.
Przeczytaj również: ARBET na targach i konferencjach
REKLAMA:

HAMMER-POL z Pucka z kolei zadbał o szkolenie dla wykonawców. Przedstawiono tam firmom informacje dotyczące produktów, które mogą być używane w pracach budowlanych, a także założenia programu „Czyste Powietrze”. Szkolenie prowadzili przedstawiciele trzech firm:
Hoch – producent kominów
Kreisel – producent chemii budowlanej
oraz FS ARBET – producent Prawdziwego Styropianu.

To tylko niektóre z imprez, w których przedstawiciele Fabryki uczestniczyli tej wiosny. Dalsze przed nami. Przed nami, już w maju, również ważna impreza dla środowiska ociepleń – VI Międzynarodowa Konferencja ETICS.

Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt