chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm z tytułem Super Marka...

Austrotherm z tytułem Super Marka...

21.03.2019
Firma Austrotherm już czwarty rok z rzędu została nagrodzona tytułem Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Dodatkowo w ramach dziesięciolecia programu, otrzymała również wyróżnienie specjalne – godło Marka Dekady 2009-2019, które przyznawane jest firmom wielokrotnie nagradzanym w plebiscycie.

Chemia budowlana - Austrotherm z tytułem Super Marka...
Wyróżnienia w ramach programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma przyznawane są najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W wyniku przeprowadzonych badań określono wysoką aktywność, rozpoznawalność oraz jakość produktów oferowanych przez firmę Austrotherm. Wynik badania dał jednoznaczną odpowiedź, że Austrotherm to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji i długoletniej tradycji, a produkty odznaczają się najwyższą jakością. Przyznany tytuł świadczy także o tym, że marka na stałe zapisała się w świadomości społecznej i już ponad ćwierć wieku cieszy się nieustannym zaufaniem odbiorców.

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dziesięciu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Organizatorem badań konsumenckich, prowadzonych w ramach programu jest Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Biznes Trendy w Rzeczpospolitej.
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt