chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Certyfikat jakości produktów i usług w branży budowlanej dla Botament

Certyfikat jakości produktów i usług w branży budowlanej dla Botament

15.03.2019
Marka Botament w tegorocznym plebiscycie została uhonorowana złotym Laurem Klienta 2019 za jakość produktów i usług w branży budowlanej.

Chemia budowlana - Fot. Botament
Fot. Botament

Laur Klienta to najbardziej znany ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłonienie każdego roku najpopularniejszych i najwyższej cenionych produktów i marek w branżach. Przyznawane wyróżnienia są wyrazem uznania i zaufania ze strony klientów, którzy doceniają nie tylko jakość oferowanych produktów, ale również wsparcie w procesie sprzedaży.

"Jest nam niezmiernie miło, że marka Botament oferująca specjalistyczną chemię budowlaną przeznaczoną do hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek została doceniona przez polskich konsumentów. Od zawsze staramy się dostarczać klientom sprawdzone rozwiązania, które odpowiadają konkretnym potrzebom. Codziennie jesteśmy w stałym kontakcie z wykonawcami, inwestorami czy architektami, którzy doceniają nasze zaangażowanie i wsparcie techniczne na każdym etapie - od projektu, przez wybór odpowiednich produktów po i ich prawidłowe zastosowanie. Serdecznie dziękuję za Państwa głosy i zaufanie."
Autor: Botament - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Botament
Nowości z firmy Botament
Czytelnia firmy Botament
Poradnik firmy Botament
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt