chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Godło Konsumencki Lider Jakości dla firmy Cekol

Godło Konsumencki Lider Jakości dla firmy Cekol

14.03.2019
Marka CEKOL została nagrodzona i wyróżniona złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019 w kategorii „Masy i gładzie szpachlowe”. Jest to dla firmy oraz produktów wielkie wyróżnienie bardzo cenne i ważne wyróżnienie, gdyż marka jest doceniona przez Konsumentów i Użytkowników produktów oraz jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości.

Chemia budowlana - Fot. Cekol
Fot. Cekol

Niezależne ogólnopolskie badanie


W przeprowadzonym badaniu Respondenci odpowiadali, że kojarzą naszą markę i produkty CEKOL jako profesjonalne, niezawodne i o sprawdzonej jakości. 80 % ankietowanych odpowiedziało, że poleciło by produkty CEKOL, co jest bardzo wysokim wskaźnikiem.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski program konsumencki przeprowadzany przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Po przeprowadzonych badaniach na grupie ponad 12 tysięcy Respondentów powstaje raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo. Marka CEKOL niezmiennie, od lat zawsze jest na czołowej pozycji w tym zestawieniu.
REKLAMA:


Cieszymy się, że nasza praca i starania, aby produkować najlepsze gładzie na rynku, przynoszą efekty. To wielka radość i satysfakcja, iż niezmiennie nasze produkty cieszą się zaufaniem klientów i wykonawców, za co serdecznie dziękujemy.

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt