chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Godło Inwestora w Kapitał Ludzki dla Caparol

Godło Inwestora w Kapitał Ludzki dla Caparol

14.03.2019
Od wielu lat Caparol Polska konsekwentnie buduje organizację, której podstawowymi elementami kultury są otwartość, komunikacja i zaangażowanie.

Chemia budowlana - Fot. Caparol
Fot. Caparol
Będąc mniejszą organizacją wystarczyło uważnie słuchać i rozmawiać, aby usłyszeć to pracowników. Stale zwiększając liczbę zatrudnionych, w 2018 roku zdecydowaliśmy się przeprowadzić badanie zaangażowania z partnerem zewnętrznym gwarantującym dobrej jakości narzędzia także on-line i poufność badania.

Wyniki badania zostały zaprezentowane i omówione w zespołach oraz stanowiły temat warsztatów menedżerskich. Wnioski z badania zostały wykorzystane do stworzenia planów działań na różnych poziomach w organizacji, włączając liczne grono pracowników Caparol w tworzenie jeszcze lepszego miejsca pracy.
REKLAMA:


Miłą i bardzo nobilitującą na przyszłość niespodzianką była dla nas informacja, że Caparol znalazł się w gronie laureatów godła Inwestor w Kapitał Ludzki (IwKL), czyli programu certyfikacyjnego prowadzonego od ponad 12 lat przez Digital Knowledge Obserwatory.

Z dużą przyjemnością i ogromną satysfakcją odebraliśmy naszą statuetkę IwKL na gali jaka odbyła się w Warszawie 24 stycznia 2019. Jest dla nas powodem do dumy i zobowiązaniem na przyszłość, ale wiemy że razem stać nas na więcej niż myślimy.


Autor: Caparol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Caparol
Nowości z firmy Caparol
Czytelnia firmy Caparol
Poradnik firmy Caparol
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt