chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » KEIM, teraz na ArchDaily!

KEIM, teraz na ArchDaily!

12.03.2019
ArchDaily.com jest najczęściej odwiedzaną witryną o tematyce architektonicznej na świecie, z ponad 13 milionami odsłon miesięcznie. Założyciele serwisu to architekci, którzy wykorzystują swoją platformę, aby informować architektów na całym świecie o projektach architektonicznych, produktach i narzędziach oraz dostarczać inspiracji.

Chemia budowlana - Fot. Keim
Fot. Keim

Zawartość platformy jest szeroka i obejmuje zarówno szczegółowe informacje o projektach architektonicznych i nowościach ze sceny architektonicznej, jak i wydarzeniach, opiniach i międzynarodowych konkursach, takich jak nagroda "Building of The Year Award".

Nowy profil KEIMFARBEN umożliwia architektom i projektantom przeglądanie międzynarodowych projektów realizowanych przy użyciu naszych produktów i materiałów. Dostarczamy również wyczerpujących informacji na temat produktów KEIM i różnych obszarów ich zastosowania. Platforma umożliwia wszystkim zainteresowanym kontaktowanie się z nami bezpośrednio z pytaniami i sugestiami za pośrednictwem ArchDaily.

Autor: KEIM - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy KEIM
Nowości z firmy KEIM
Czytelnia firmy KEIM
Poradnik firmy KEIM
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt