chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Podłogi z produktami Weber, czyli jak zdobyć nagrody w programie Weber Profi+

Podłogi z produktami Weber, czyli jak zdobyć nagrody w programie Weber Profi+

11.03.2019
Wykonując w jednym domu podkład podłogowy oraz posadzkę z zastosowaniem rekomendowanych produktów marki Weber, można uzyskać sporą pulę punktów i wymienić je na główne nagrody! Wszystko to w skierowanym do wykonawców budowlanych programie Weber Profi+.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

Kto może zdobyć nagrody?


Jesteś wykonawcą budowlanym, który kładzie jastrych i podłogi w domach jednorodzinnych? To zapewne słyszałeś o programie Weber Profi+, w którym kupujesz produkty marki Weber, a w zamian otrzymujesz punkty do wymiany na atrakcyjne nagrody. Bo to właśnie wykonawcom dedykujemy ten program, mając świadomość, jak sporej wiedzy technicznej, doświadczenia i dokładności potrzeba podczas układania podłóg i posadzek.

Nagrody za punkty w programie Weber Profi+


Nagrody Weber Profi+ dostępne są w trzech kategoriach, czyli za zebranie 350, 1000 i 2000 punktów. Im więcej punktów, tym bardziej atrakcyjne nagrody. Sprawdź poniżej, ile punktów możesz otrzymać za zakup produktów Weber niezbędnych do prac podłogowych w nowych oraz w remontowanych budynkach, i na co możesz wymienić zdobyte punkty.

Jak zdobyć nagrody? Ile powierzchni podłóg należy wykonać?


Jaki więc zakup materiałów podłogowych jest niezbędny do uzyskania pierwszego pułapu 350 punktów? 350 punktów otrzymasz, jeśli wykonasz około 45 m2 podłogi płynnym jastrychem weber.floor FLOW na ogrzewanie podłogowe lub użyjesz błyskawicznej posadzki (jastrychu cementowego) weber.floor RAPID. W obu przypadkach szacunkowa grubość wylewki dla uzyskania 350 punktów to min. 5 cm.

Łatwo więc obliczyć, że za wszystkie podłogi w standardowym domu jednorodzinnym można zgarnąć nawet 1000 punktów, a następnie wymienić je na wiertarkę BOSCH, detektor metali, praktyczny alkomat lub wideorejestrator drogi do samochodu. Możesz również wybrać bon podarunkowy do Media Expert i kupić sobie co tylko zechcesz!

Stosując weber.floor FLOW lub weber.floor RAPID w piętrowym, nieco większym domu możesz za zakupione do prac materiały otrzymać 2000 punktów i wybrać spośród głównych nagród w programie Weber Profi+ przydatne w pracy narzędzia, takie, jak wiertarko-wkrętarka BOSCH, dalmierz BOSCH, zestaw narzędzi Yato, HP – drukarka / skaner / ksero z wifi lub myjka ciśnieniowa Karcher. Możesz wybrać solidne radio budowlane Bosch i cieszyć się muzyką podczas pracy.

To nie koniec pozytywnie punktowanych podłóg, dzięki którym zdobywasz nagrody w programie Weber Profi+! Używając jastrychu podłogowego weber.floor 1000 na około 90 m2 podkładu o grubości 5 cm otrzymasz na swoje konto 350 punktów.

REKLAMA:

A co dla osób, które pracują z miksokretem?


Kupując gotowe spoiwo weberfloor FIBROCEM do mixokreta na około 235 m2 podłóg też możesz zdobyć 350 punktów.

Zbieraj na kilku budowach!


Nie musisz wszystkiego zrobić na jednej budowie. Jeśli wykonujesz posadzki samopoziomujące lub podkłady podłogowe (jastrychy) na mniejszych powierzchniach, możesz w bardzo prosty sposób zebrać punkty na nagrody z kilku inwestycji.

Masz rok kalendarzowy na zgłoszenie produktów i ich wymianę na wartościowe nagrody (zgłaszaj i odbieraj punkty w tym samym roku).

Jak przystąpić do programu Weber Profi+?


Zarejestruj się online na stronie internetowej weberprofiplus.pl albo wypełnij formularz papierowy u przedstawicieli techniczno-handlowych Weber lub w firmie handlowej.

Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Weber
Nowości z firmy Weber
Czytelnia firmy Weber
Poradnik firmy Weber
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt