chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Baumit na targach Grupy PSB 2019

Baumit na targach Grupy PSB 2019

08.03.2019
Choć oficjalnie sezon budowlany startuje z początkiem kwietnia, pierwsze miesiące roku były dla branży czasem niezwykle intensywnym. Wszystko za sprawą przypadających na ten okres najważniejszych spotkań, podczas których można poczuć ducha prawdziwych targów handlowych.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Targowy mini maraton rozpoczął się od VI Targów Bricomarche, które odbyły się w dniach 26-27 lutego w Poznaniu. Chwilę później „śmietanka” polskiej sceny budowlanej i wnętrzarskiej gościła już w Kielcach, gdzie w dniach 5-6 marca zorganizowano XVII Targi Grupy PSB.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Prawdziwe targi handlowe


Idea obu imprez jest bardzo zbliżona. Spotkania mają charakter zamknięty. Udział w nich biorą kupcy sieci i najwięksi producenci wyrobów budowlanych, wnętrzarskich i dekoracyjnych. Wszystko po to, by negocjować korzystne warunki dostaw przed rozpoczynającym się sezonem wykonawczym. Coroczna frekwencja towarzysząca tym wydarzeniom potwierdza, że taki model się sprawdza i jest bardzo pozytywnie odbierany przez uczestników tych imprez. Wystarczy spojrzeć na frekwencję. Liczby mówią same za siebie. Targi Bricomarche przyciągnęły w tym roku 162 wystawców. W sumie wzięło w nich udział około 2000 osób. Z kolei tegoroczna edycja imprezy organizowanej przez Grupę PSB znów okazała się rekordową pod względem frekwencji. Uczestniczyło w niej ok. 5 tys. osób, w tym 350 wystawców – reprezentantów wszystkich branż materiałów budowlanych – oraz 370 firm zwiedzających – partnerów Grupy (składów budowlanych, placówek PSB Profi oraz sklepów PSB Mrówka). W ciągu dwóch dni złożono ponad 15,8 tys. zamówień o łącznej wartości 403 mln zł!
Przeczytaj również: Baumit na targach PSB
Bardzo odpowiada nam formuła wewnętrznych targów. O udziale w takich spotkaniach można mówić tylko w kontekście pożytecznie i efektywnie spędzonego czasu. Jak zwykle odbyliśmy wiele rozmów handlowych, które od razu przełożyły się na rzeczywiste deklaracje zakupowe. Możliwość spotkania w jednym miejscu i czasie tak wielu osób decyzyjnych otwartych na negocjacje oraz łatwość zaprezentowania im aktualnej oferty to wartość dodana, której nie sposób przecenić – komentuje Aleksandra Gilewska – Manager ds. marketingu firmy Baumit, która targach Bricomarche uczestniczyła po raz drugi, a w spotkaniu Grupy PSB już po raz siedemnasty!

Kurs na zdrowe mieszkanie


Formuła targów wewnętrznych, oprócz zawierania biznesowych kontraktów w oparciu o preferencyjne warunki handlowe, sprzyja również zacieśnianiu relacji oraz wymianie doświadczeń między producentami i dystrybutorami, a także prezentacji najnowszych rozwiązań i produktów. Zarówno w Poznaniu, jak i Kielcach dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko firmy Baumit, która już kolejny rok z rzędu skoncentrowała się na promowaniu idei zdrowego mieszkania, opierając swoją komunikację na trzech zasadach: ocieplenie ścian zewnętrznych, wykończenie ścian wewnętrznych kształtujące klimat wnętrz oraz solidna i masywna konstrukcja zapewniająca stabilność warunków w pomieszczeniach.
REKLAMA:

Od początku skupiamy nasze działania na tym, by ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach. Dzięki badaniom prowadzonym w parku badawczym Baumit VVIVA możemy dziś dokładnie wskazać, jakie materiały i technologie budowlane są najlepsze dla domowego budżetu oraz dobrego samopoczucia mieszkańców. Dysponując taką wiedzą, czujemy się zobligowani nie tylko się nią dzielić, lecz także wykorzystywać w celu opracowania nowych, przyjaznych dla ludzi rozwiązań, pomysłów z przyszłością, dzięki którym wszyscy będziemy mogli mieszkać i żyć bardziej komfortowo – podsumowuje Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt