chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Znajdź się szybciej w kolejnym pomieszczeniu

Znajdź się szybciej w kolejnym pomieszczeniu

21.02.2019
Natłok zleceń, brak rąk do pracy, niekorzystne warunki, słaba jakość podłoży – to wszystko wpływa na czas pracy przy inwestycji. Każdej firmie wykonawczej zależy na dopływie nowych klientów, ale kiedy to wszystko zrealizować? W dobie niezwykłego popytu na najcenniejszą z walut – czas, przychodzimy z odsieczą. I naszymi nowymi systemami, które pomogą efektywniej wykorzystywać czas na budowie.

Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin

Znajdź się szybciej w kolejnym pomieszczeniu


Nerwowo odliczasz czas do zakończenia układania parkietu w jednym pomieszczeniu? Chciałbyś już przejść do kolejnych? Pomoże Ci w tym nasz nowy system złożony z „szybkich” produktów. Środek gruntujący UZIN PE 360 PLUS do zastosowania pod masę bardzo dobrze penetruje podłoże i stanowi doskonałą izolację przed zbyt szybką absorpcją wody zarobowej z mas szpachlowych. Samorozpływna cementowa masa UZIN NC 172 BiTurbo osiąga gotowość do układania nawet w 12 godzin w przypadku parkietu. Efekt Level Plus gwarantuje gładką powierzchnię, która nie tylko ogranicza zużycie kleju, ale bardzo często niweluje konieczność szlifowania. Dzięki zastosowaniu na masę UZIN PE 414 BiTurbo – szybkiego, jednoskładnikowego gruntu dalsze prace możesz kontynuować już po godzinie. Do klejenia polecamy niezawodny i popularny UZIN MK 92 S, który wiąże bardzo szybko, a jego czas otwarty wynosi aż 60 minut.

Dotrzyj szybciej na kolejną budowę


Więcej zleceń w tym samym czasie? To możliwe! Postaw na system, który zwiększy Twoje możliwości na rynku inwestycji. Szybsze i niezawodne układanie elastycznych wykładzin jest teraz na wyciągnięcie ręki. Jeśli to możliwe, zacznij od samych podstaw. Dzięki dodatkowi do jastrychu UZIN AS 51 EXPRESS zredukujesz zapotrzebowanie na wodę jastrychów cementowych, dzięki czemu skrócisz czas oczekiwania na gotowość do montażu. Dyspersja UZIN PE 360 PLUS dobrze spenetruje podłoże i zmniejszy jego chłonność. Zastosowana następnie samopoziomująca masa szpachlowa UZIN NC 152 Turbo pozwoli na ułożenie okładziny już po zaledwie 8 godzinach. Uniwersalny i niskoemisyjny klej UZIN KE 2000 S to prawdziwy klasyk. Wyróżnia go krótszy czas wstępnego odparowania, co skraca całkowity czas montażu.
Przeczytaj również: Renowacja podłogi
REKLAMA:


Przyspiesz odbiór robót


Coraz więcej pojawia się zleceń na montaż okładzin LVT w przestrzeniach publicznych. Nie martw się o terminy. Dzięki efektywnemu systemowi UZIN zniwelujesz ryzyko opóźnień do minimum. W skład systemu wchodzi niezawodny i szybki grunt UZIN PE 360 PLUS, który skraca czas pracy i pozwala na uzyskanie lepszych rezultatów szpachlowania. Nie brakuje w nim także szybkiej cementowej masy UZIN NC 152 Turbo, która zapewnia gładką powierzchnię i możliwość montażu okładziny już po 8 godzinach. Do przyklejenia podłogi winylowej oferujemy natomiast UZIN KE 66 – klej zawierający mikrowłókna, które zapewniają stabilność wymiarową LVT. Jest przy tym wyjątkowo ekologiczny, o czym świadczą certyfikaty EMICODE EC 1 PLUS i Niebieski Anioł.

Zakończ pracę szybciej


Czas goni, a inwestorowi zależy na jak najkrótszym czasie realizacji? Pomyśl o klejeniu na sucho – po cichu, bez ryzyka zabrudzeń oraz emisji zapachów. Jeśli wykonujesz jastrych, pamiętaj o dodatku UZIN AS 52 LIQUID, który zredukuje zapotrzebowanie na wodę i finalnie skróci czas oczekiwania na gotowość do dalszych prac. Nie zapomnij o gruncie UZIN PE 360 PLUS, który bardzo dobrze wnika w podłoże i tworzy na nim ochronną błonę, przez co wyraźnie zmniejsza jego chłonność. Do wyrównania powierzchni posłuż się samopoziomującą masą cementową UZIN NC 152 Turbo, która zapewni gładką powierzchnię i zagwarantuje niską emisyjność, co ma niebagatelne znacznie w tzw. zrównoważonym budownictwie. Do klejenia elastycznych lub tekstylnych wykładzin podłogowych zastosuj natomiast nasz opatentowany system dwustronnego klejenia Pluratex®, który sprawdzi się także na podłożach z ogrzewaniem podłogowym oraz pod krzesła na rolkach i w przypadku innych wysokich obciążeniach punktowych. Na tak zamontowaną podłogę można wchodzić bez zbędnej zwłoki.

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Uzin
Nowości z firmy Uzin
Czytelnia firmy Uzin
Poradnik firmy Uzin
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt