chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Nowa linia produktów ATLAS - do czyszczenia, impregnacji i pielegnacji

Nowa linia produktów ATLAS - do czyszczenia, impregnacji i pielegnacji

04.02.2019
Czyszczenie, impregnacja i pielęgnacja powierzchni to wyzwania, z którymi zmagają się fachowcy w trakcie prowadzonych prac budowlanych oraz inwestorzy, którzy pragną przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem wnętrz. Dziś środki to czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji oferuje ATLAS, który na rynek wprowadził właśnie linię 15 produktów. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie czystości w miejscu pracy oraz wyjątkowego wyglądu powierzchni w domowym zaciszu.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Czyszczenie


Środki czyszczące ATLAS dedykowane są profesjonalistom oraz domownikom szukającym bezpiecznych i skutecznych rozwiązań do usuwania wyjątkowo trudnych zabrudzeń takich, jak: pleśnie, grzyby, glony, porosty, zaprawy mineralne lub po żywicach organicznych (fugi, tynki, farby, grunty i silikony).

Wyjątkowa receptura produktów pozwala również całkowicie usunąć starą lub wadliwie położą fugę epoksydową, silikon. Sprawdzają się także przy usuwaniu starych powłok malarskich z dużych powierzchni oraz do czyszczenia urządzeń budowlanych.
REKLAMA:


Produkty ATLAS sprzedawane są w wygodnych opakowaniach.

W skład grupy produktów do czyszczenia wchodzą:
- ATLAS MYKOS PLUS – koncentrat do zwalczania alg, grzybów i porostów 1l; 5l
- ATLAS do usuwania zabrudzeń po farbach, gruntach i tynkach 1l
- ATLAS koncentrat do silnych zabrudzeń cementowych 1l
- ATLAS do usuwania zabrudzeń po fugach epoksydowych 1l
- ATLAS do usuwania silikonu 0,15 kg.

Impregnacja


Utrzymanie nienagannego wyglądu i funkcjonalności okładzin z kamienia naturalnego, betonu i gipsu zapewniają produkty ATLAS z linii IMPREGNACJA. Dzięki dodatkom hydro- i oleofobowym chronią powierzchnie przed powstawaniem zabrudzeń i plam z wody, tłuszczu, wina, kawy, herbaty wina czy oleju.
Przeczytaj również: Nowy numer Atlasa Fachowca!
Środki do impregnacji ATLAS gwarantują niezmieniony wygląd zabezpieczonych powierzchni: marmuru, granitu, piaskowca, gipsu, beton czy lastryko.

W skład grupy produktów do impregnacji wchodzą:
- ATLAS impregnat do piaskowca, cegły i tynków 1l; 5l
- ATLAS impregnat do dekorów z gipsu i cementu 1l
- ATLAS impregnat do kamienia naturalnego i gresu 1l
- ATLAS impregnat do fug i płytek 1l
- ATLAS efekt mokrego kamienia 0,25 l.

Pielęgnacja


Kluczem do utrzymania nienagannego wyglądu okładzin jest ich regularna pielęgnacja. Profesjonalna chemia gospodarcza dla powierzchni w domach pozwala na efektywne czyszczenie bez przebarwień i skuteczne usuwanie zabrudzeń eksploatacyjnych. Produkty ATLAS przeznaczone do pielęgnacji okładzin można bez obaw stosować do powierzchni ceramicznych, akrylowych i chromowanych. Ich wyjątkowe właściwości pozwalają także na bezpieczne usuwanie grzybów i glonów, osadów oraz zabrudzeń cementowych, a nawet zabrudzeń po gumie i butach. Nie straszne są im również tłuste zabrudzenia: plamy po olejach silnikowych i smarach.W skład grupy produktów do pielęgnacji wchodzą:
- ATLAS MYKOS NR1 do usuwania grzybów i glonów 0,5l
- ATLAS do usuwania osadów oraz zabrudzeń cementowych 0,5l
- ATLAS czyste płytki 1l
- ATLAS czyste fugi 0,5l.

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat nowych produktów znaleźć można na stronie poświęconej produktom.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Atlas
Nowości z firmy Atlas
Czytelnia firmy Atlas
Poradnik firmy Atlas
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt