chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wyróżnienie dla Spółki quick-mix oraz Prezesa Waldemara Pilczka

Wyróżnienie dla Spółki quick-mix oraz Prezesa Waldemara Pilczka

28.01.2019
W dniu 25 stycznia 2019 roku podczas uroczystej XVI Gali Builder Awards Spółka quick-mix została uhonorowana wyróżnieniem Budowlana Firma Roku 2018.

Firma quick-mix została doceniona za ugruntowaną pozycję na polskim rynku budowlanym, rzetelność i stabilność prowadzonej działalności, osiągnięcia rynkowe wyróżniające quick-mix na tle branży i konkurencji, a także najwyższej jakości produkty.

Chemia budowlana - Fot. quick-mix
Fot. quick-mix
Chemia budowlana - Fot. quick-mix
Fot. quick-mix

Kapituła Builder Awards 2018 zwróciła uwagę na wartości będące efektem zaangażowania i intensywnej pracy całego Zespołu quick-mix w Polsce. Wszystkim Pracownikom Spółki quick-mix za ich osobisty wkład bardzo serdecznie dziękujemy.
Przeczytaj również: quick-mix Dobra Marka
REKLAMA:


Jednocześnie, zgodnie z decyzją Rady Naukowej miesięcznika „Builder” oraz Kapituły XVI edycji BUILDER AWARDS 2018, pan Prezes Waldemar Pilczek odebrał honorowe wyróżnienie Osobowość Branży 2018. Kapituła konkursu nagradzając pana Prezesa zwróciła szczególną uwagę na efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również na przedsiębiorczość, intuicję biznesową oraz zaangażowanie w rozwój polskiej branży budowlanej.

Prezes Waldemar Pilczek pracę w przemyśle materiałów budowlanych rozpoczął w 1995 r. Funkcję Prezesa Zarządu quick-mix Spółka z o.o. pełni od 2016 r. Tak komentuje otrzymane wczoraj wyróżnienia: „Rok 2018 był kolejnym rokiem dynamicznego wzrostu sprzedaży oraz poprawy rentowności całego Przedsiębiorstwa. Uważam to za najważniejsze osiągnięcie naszej Firmy w roku 2018. Mimo, że mogłoby się wydawać, iż wszyscy odczuwamy pozytywną koniunkturę, nasze wzrosty w znacznym stopniu przekraczają średnią w branży. W roku 2018 nasza sprzedaż wzrosła o ponad 25%. Tym samym nasze, i tak ambitne plany, zostały przekroczone, a wynik roku pozwala nam na dalszy, zrównoważony rozwój Przedsiębiorstwa w kolejnych latach.

Naszym największym sukcesem jest zmiana modelu pracy na rynku, ze sprzedaży transakcyjnej na sprzedaż doradczą. Tym samym nastąpiła zdecydowana poprawa wizerunku quick-mix jako wiarygodnego, sprawdzonego dostawcy wielu rozwiązań dla budownictwa, co pociągnęło za sobą dynamiczny wzrost sprzedaży i naszych udziałów rynkowych w najważniejszych kategoriach produktowych. Dodatkowo, z czego jestem szczególnie dumny, fakty i statystyki potwierdziły, że zaproponowana zmiana strategii oraz nowa koncepcja rozwoju sprawdziły się i przyniosły oczekiwany efekt”.
Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Quick-mix
Nowości z firmy Quick-mix
Czytelnia firmy Quick-mix
Poradnik firmy Quick-mix
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt